pl

Jigsaw Puzzle Cats and Kitten
Zainstaluj teraz
Jigsaw Puzzle Cats and Kitten
Jigsaw Puzzle Cats and Kitten

Jigsaw Puzzle Cats and Kitten

Deweloper: Playtouch
Rozmiar aplikacji: Varies With Device
Data wydania: 2022-12-12
Cena: Free
1
6 Oceny
Rozmiar:
Varies With Device
Sklep Windows

Zrzuty ekranu z Aplikacji

Windows (PC)
Mobilny
Więcej zrzutów ekranu dla telefonów komórkowych
Zagraj w najlepszą i najbardziej relaksującą grę układanką z kotami i kotkiemJigsaw Puzzle Cats & Kitten to klasyczna gra puzzli, ale specjalnie zaprojektowana do ekranów cyfrowych. Możesz przeciągnąć i upuszczać kawałki, jak w prawdziwej grze planszowej układanki. Ale zaletą cyfrowej układanki jest to, że nie musisz odkładać kawałków i nie ma ryzyka, aby je stracić.

Ta gra układanska jest poświęcona kotom i kotku. Znajdziesz tuzin zagadek do uzupełnienia tylko kotów i kotka, które są tak urocze.

Masz wybór do gry z łatwych łamigłówek od kilku kawałków do bardzo twardych łamigłówek z setką kawałków. To zależy od wyboru w zależności od nastroju. Ale na pewno ta gra jigsawowa przyjemnie cię zrelaksuje.

Możesz także grać z Daily Challenge, aby odblokować specjalne przedmioty.Zagraj w setkę darmowych zdjęć HD kotów i kotka i ekscytuj się rozwiązywaniem wszystkich przyrządów. Wszystkie zdjęcia mają wysoką rozdzielczość, aby zwiększyć piękno gry i niszczenie tych idealnych zwierząt.Ciesz się naszą grę Jigsaw i zacznij się relaksować
Pokaż więcej
Pokaż mniej
Więcej informacji o: Jigsaw Puzzle Cats and Kitten
Cena: Free
Rozmiar: Varies With Device
Ocena treści: PEGI 3
Deweloper: Playtouch
Aplikacje dewelopera:
Nowe Wydania

Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Ukryj