Mavi
Install Now
Mavi
Mavi

Mavi

Developer: Mavi
App Size: 80.72 MB
Release Date: 2014-12-02
Price: Free
4.2
8,139 Ratings
Size
80.72 MB
Download on the App Store

Screenshots for App

iPhone
Mavi App ile Siz Nerede Mavi Mağazası Orada!

Mavi App ile dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde Mavi alışverişinin keyfini yaşayın. Kartuş Kart’a üye olup sezon alışverişlerinizden puan kazanın, Mavi Mağazalarında kart taşımadan alışveriş yapın ve puanlarınızı kullanın.

- Mavi App ile yüzlerce ürüne dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde ulaşabilir, beğendiğiniz ürünleri hemen sepete ekleyebilirsiniz.
- Kartuş’a üye olup sezon alışverişlerinizden puan kazanabilir, kazandığınız puanları uygulama içerisinden takip edebilir ve sonraki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
- Kartuş Kartınızı uygulamaya kaydedebilir, Mavi Mağazalarında kart taşımadan alışveriş yapmanın ve puanlarınızı kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.
- Mavi.com’a üye olarak veya Mavi.com hesabınıza giriş yaparak konforlu alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Mavi.com’da oluşturduğunuz sepeti görüntüleyebilir, güncelleyebilir ve daha önce verdiğiniz siparişleri takip edebilirsiniz.
- Kapıda ödeme, havale ve kredi kartı ödeme yöntemleriyle sipariş verebilir, kredi kartınızı Masterpass güvencesi ile saklayabilir, alışverişinizi hızlı ve güvenli biçimde tamamlayabilirsiniz.
- Bildirim ve Lokasyon izinlerinizi vererek Mavi’deki en güncel fırsat, kampanya ve avantajlardan anında haberdar olabilirsiniz.
- Bulunduğunuz konuma göre size en yakın Mavi Mağazasına tek tıkla ulaşabilirsiniz.
- Beğendiğiniz ürünü barkodla veya sesli arama ile aratarak bulabilir, hemen satın alabilirsiniz. Veya ‘Mağazada Bul’ fonksiyonunu kullanarak size en yakın Mavi Mağazasında kolayca bulabilirsiniz.
- Instagram’da beğenilen ürünlere ‘Keşfet’ sekmesi altından ulaşabilir, stiliniz için ilham veren parçaları hemen satın alabilirsiniz.
Show More
Show Less
Mavi 5.0.12 Update
2022-12-15 Version History
Görüşleriniz bizim için önemli. Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için güncellemelerimiz devam ediyor. Bu güncelleme ile hataları giderdik. App ile ilgili tüm önerilerinizi bilgi@mavi.com adresine iletebilirsiniz.

~Mavi
More Information about: Mavi
Price: Free
Version: 5.0.12
Compatibility: Requires 9.0 or later
Bundle Id: com.mavi.kartusapp
Size: 80.72 MB
Release Date: 2014-12-02
Last Update: 2022-12-15
Content Rating: 12+
Developer: Mavi
Language: EN - TR -
All Apps & Games Created by: Mavi
Related Apps
Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Hide
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info. That's Fine