tr

Dark Riddle 3 - Strange Hill
Şimdi Yükle
Dark Riddle 3 - Strange Hill
Dark Riddle 3 - Strange Hill

Dark Riddle 3 - Strange Hill

Angry Stranger Says Hello‪‬

Geliştirici: PAGA GAMES
Uygulama Boyutu: 679,5 MB
Çıkış Tarihi: 20 Haz 2024
Fiyat: FREE
3
6 Derecelendirme
Boyut:
679,5 MB
App Store'dan İndir

Uygulama Ekran Görüntüleri

iPhone
iPhone X
iPad için Daha Fazla Ekran Görüntüsü
iMessage için Daha Fazla Ekran Görüntüsü
Dark Riddle oyun serisinin devamı.
Bu, etkileşimli bir ortama ve ilginç görevlere sahip bir üçüncü şahıs macera gerilim oyunudur. Bulmacaları çözün ve gizemli bir şehrin merkezinde yaşayan şüpheli bir komşunun sırlarını ortaya çıkarın. Ayrıca, dünyayı ele geçirme planlarında daha az ustaca olmayan erkek ve kız kardeşi de komşunun yardımına gelir.

Maceranız, etkileşime girebileceğiniz birçok yararlı ve benzersiz öğe bulabileceğiniz alışılmadık bir şehirde başlıyor. Gizemli bir bilim adamı ve uzaylı bir cihaz satıcısıyla tanışacaksınız ve oyun sırasında hem dost hem de düşman olabilecek sıra dışı yaratıklarla karşılaşacaksınız. Her bir eşya ve karakter büyük ve büyüleyici bir hikâye yaratır.

Komşunuzun evine girmeniz gerekiyor. Birçok tuzak, engel, kilit ve kapalı kapı bulacaksınız. Dikkatli olursanız, tüm rakiplerinizi alt edecek, bulmacaları çözecek, gizemli arabaya ulaşacak ve komşunuzun ailesinin neyin peşinde olduğunu öğreneceksiniz.

Bu ücretsiz bir oyundur, ancak bazı öğeler ve yetenekler gerçek parayla satın alınabilir. Bu, oyunu sizin için daha kolay hale getirecek ve yeni ve heyecan verici deneyimler ekleyecektir.

Oyun hakkında herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, lütfen [email protected] adresinden destek ekibimizle iletişime geçin.
Daha Fazla Göster
Dark Riddle 3 - Strange Hill 1.0.0 20 Haz 2024
20 Haz 2024 Sürüm Geçmişi
Ne var ne yok?Yeni Dark Riddle 3 oyununun ilk lansmanı!Yeni şehirle ve yeni düşmanlarla tanışın. Yeni tuzaklarla, yeni silahlarla, yeni görevlerle karşılaşacaksınız ve sadece Komşu aynı kalacak.Eski güzel oyun yeni bir şekilde!

~PAGA GAMES
Hakkında Daha Fazla Bilgi: Dark Riddle 3 - Strange Hill
Fiyat: FREE
Sürüm: 1.0.0
Uyumluluk: iOS 13 veya Sonrası
Paket Kimliği: com.neighbor.darkriddle3.strangehill
Boyut: 679,5 MB
Tür: Games
Çıkış Tarihi: 20 Haz 2024
Son Güncelleme: 20 Haz 2024
İçerik Derecesi: 4+
Geliştirici: PAGA GAMES
Dil: Türkçe - Almanca - Arapça - Basitleştirilmiş Çince - Danca - Fince - Fransızca - Hollandaca - Japonca - Korece - Lehçe - Norveççe Bokmål - Portekizce - Rusça - Ukraynaca - Çekçe - İngilizce - İspanyolca - İsveççe - İtalyanca -
Son Çıkanlar

Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Gizle