tr

Braid Anniversary Edition
Şimdi Yükle
Braid Anniversary Edition
Braid Anniversary Edition

Braid Anniversary Edition

Zaman büken bir platform oyunu

Geliştirici: Netflix, Inc.
Uygulama Boyutu: 2,3 GB
Çıkış Tarihi: 14 May 2024
Fiyat: FREE
5
3 Derecelendirme
Boyut:
2,3 GB
App Store'dan İndir

Uygulama Ekran Görüntüleri

iPhone
iPhone X
iPad için Daha Fazla Ekran Görüntüsü
iMessage
iMessage için Daha Fazla Ekran Görüntüsü
NETFLIX ÜYELİĞİ GEREKLİDİR.

Bir döneme damgasını vuran bağımsız oyun "Braid", yenilenmiş görselleri ve geliştiriciler tarafından yapılan yorumlu anlatımıyla tekrar karşında. Platform bulmacalarının üstesinden gelmek için zamanı bükmeye hazır mısın?

Şehirdeki evinden ayrılma ve zamanın bir tuhaf aktığı bu birbirine bağlı dünyaları aşma vaktin geldi, zira Prenses kurtarılmayı bekliyor. Üstelik çıktığın bu yolda sana musallat olmaya devam edecek anılar ve pişmanlıklar da cabası... Ödüllü platform oyununun bu özel Anniversary Edition versiyonunda elden geçirilmiş yüksek çözünürlüklü grafiklerin, yeni ses efektlerinin ve kapsamlı bir sesli anlatımın keyfini çıkarabilirsin.

ZAMANI MANİPÜLE EDEREK İLERLEMEYE VAR MISIN?

Rengârenk ortamlarla dolu bu dünyaları aşabilmek için zamanı durdurman, geri sarman ve uygun şekillerde lehine kullanman gerekecek. Engellerden kaçınmalı, kapıların kilidini açmalı ve yapboz parçalarını toplayarak birleştirmelisin. Bulmacaların birinde takılırsan da canını sıkma, yoluna devam edip daha sonra geri dönebilirsin.

OYUNA YENİ BİR RENK KATAN GÖRSELLER

Aslına sadık mücadeleleri ve muazzam müzikleriyle Braid, özünden hiçbir şey kaybetmedi. Özenle tasarlanmış dünyaları, yeniden boyanmış piksellerle yüksek çözünürlükte tekrar hayat buluyor. Yepyeni görsel detaylar, hareketli fırça darbesi efektleri ve yeniden düzenlenmiş seslerle oyun dünyasında kaybolmaya hazır ol.

İŞİN BİR DE PERDE ARKASI VAR

Peki bir oyuna dâhil edilen gelmiş geçmiş en kapsamlı geliştirici yorumunu keşfetmeye ne dersin? Geliştirici Jonathan Blow, sanatçı David Hellman ve "Braid"in yaratıcı ekibinin daha birçok üyesi tarafından yapılan 12 saati aşkın bir açıklama ve röportaj seni bekliyor olacak. Bu açıklamalara ulaşmak için hem yeni hem yeniden tasarlanmış klasik bulmacalarla dolu yeni bir oyun içi dünyayı ziyaret etmen yeterli.

- Bir Thekla, Inc oyunu.
Daha Fazla Göster
Braid Anniversary Edition 1.3.0 21 May 2024
21 May 2024 Sürüm Geçmişi
Sana daima en iyi Netflix Games deneyimini sunmaya çalışıyoruz. Bu sürümde bazı hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri gerçekleştirdik.

~Netflix, Inc.
Hakkında Daha Fazla Bilgi: Braid Anniversary Edition
Fiyat: FREE
Sürüm: 1.3.0
Uyumluluk: iOS 16 veya Sonrası
Paket Kimliği: com.netflix.NGP.BraidAnniversaryEdition
Boyut: 2,3 GB
Tür: Games
Çıkış Tarihi: 14 May 2024
Son Güncelleme: 21 May 2024
İçerik Derecesi: 12+
Geliştirici: Netflix, Inc.
Dil: Türkçe - Almanca - Fransızca - Geleneksel Çince - Japonca - Korece - Lehçe - Portekizce - İngilizce - İspanyolca - İtalyanca -
Tüm Uygulamalar ve Oyunlar Geliştirici Tarafından: Netflix, Inc.
Son Çıkanlar

Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Gizle