tr

Free VPN Unlimited Proxy VPN
Şimdi Yükle
Free VPN Unlimited Proxy VPN
Free VPN Unlimited Proxy VPN

Free VPN Unlimited Proxy VPN

Super Hızlı ve Güvenli VPN

Geliştirici: Free VPN LTD (Apps)
Uygulama Boyutu: 38,2 MB
Çıkış Tarihi: 13 Tem 2021
Fiyat: FREE
4.7
1284 Derecelendirme
Boyut:
38,2 MB
App Store'dan İndir

Uygulama Ekran Görüntüleri

iPhone
iPhone X
iPad için Daha Fazla Ekran Görüntüsü
Gerçek Ücretsiz VPN ile tanışın! Sınırsız, super hızlı ve güvenli bağlantı kurarak özgürlüğün tadını çıkarın. Ücretsiz VPN asla kişisel bilgilerinizi kaydetmez, askeri düzeyde şifreleme ile vpn erişimi sağlar.

- Tüm Apple cihazlarınızda kullanın.

Ücretsiz VPN'i Apple Kimliğinizle diğer iPhone, iPad ve iPod cihazlarında kullanabilirsiniz. Ayrıca sınırsız sayıda cihaz kaydedebilirsiniz.

- Reklam engelleyici

Ücretsiz VPN, reklamların %98'ini engelleyerek daha iyi ve sorunsuz bir deneyim sunar. Reklam engelleme ile ilgili daha iyi sonuçlar elde edebilmek için sürekli çalışıyoruz.

- Sınırsız bant genişliği

Ücretsiz VPN sınırsız veri akışı sağlayabilir. İndirme ve yükleme sınırsızdır. Herhangi bir kısıtlama uygulanmaz.

- Güvenli ve Gizlilik

Güvenliğiniz ve gizliliğiniz için çok çalışıyoruz. Tüm sunucularımız en hızlı ve güvenli veri merkezlerinde bulunmaktadır. Ücretsiz VPN kullanırken tamamen anonimsiniz. Gizliliğinizle ilgili hiçbir veri saklanmaz veya paylaşılmaz.

Ücretsiz VPN, Netflix, Amazon Prime, Roblox, Youtube, Facetime, Instagram, Snapchat, Hulu, Facebook ve diğer tüm platformlara hızlı ve özel erişim sağlar.


- Abonelikler

Ödeme, satın alma onayı ile iTunes Hesabından tahsil edilecektir. Abonelik, cari dönemin bitiminden en az 24 saat önce otomatik yenileme kapatılmadığı sürece otomatik olarak yenilenir. cari dönemi ve yenileme maliyetini belirleyin.Abonelikler kullanıcı tarafından yönetilebilir ve satın alma işleminden sonra kullanıcının Hesap Ayarlarına gidilerek otomatik yenileme kapatılabilir.Ücretsiz deneme süresinin kullanılmayan kısmı, teklif edilirse, varsa, kullanıcı söz konusu yayına abonelik satın aldığında kaybedilecektir.

Gizlilik: https://freevpnapp.co.uk/privacy/
Kullanım Koşulları : https://freevpnapp.co.uk/terms/
İletişim : [email protected]

Free VPN LTD
Daha Fazla Göster
Free VPN Unlimited Proxy VPN 9.1 29 Ara 2023
29 Ara 2023 Sürüm Geçmişi
We made some improvements to the interface. This change will not affect users. Free VPN will always remain free.Contact us from [email protected] with love!

~Free VPN LTD (Apps)
Hakkında Daha Fazla Bilgi: Free VPN Unlimited Proxy VPN
Fiyat: FREE
Sürüm: 9.1
Uyumluluk: iOS 12 veya Sonrası
Paket Kimliği: com.freevpnapp.freevpn
Boyut: 38,2 MB
Tür: Utilities
Çıkış Tarihi: 13 Tem 2021
Son Güncelleme: 29 Ara 2023
İçerik Derecesi: 4+
Geliştirici: Free VPN LTD (Apps)
Dil: Türkçe - Almanca - Arapça - Basitleştirilmiş Çince - Danca - Fince - Fransızca - Geleneksel Çince - Hintçe - Hollandaca - Japonca - Korece - Macarca - Norveççe Bokmål - Portekizce - Romence - Rusça - Slovakça - Tayca - Ukraynaca - Vietnamca - Yunanca - Çekçe - İngilizce - İspanyolca - İsveççe - İtalyanca -
Son Çıkanlar

Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Gizle