Düğün.com – Düğün Planlama
Install Now
Düğün.com – Düğün Planlama
Düğün.com – Düğün Planlama

Düğün.com – Düğün Planlama

Developer: Dugun.com
App Size: 26,6 MB
Release Date: 23 Tem 2020
Price: FREE
4
45 Ratings
Size
26,6 MB
Download on the App Store

Screenshots for App

iPhone
iPhone X
Düğün.com’un mobil uygulaması ile düğünün için ihtiyaç duyacağın her şey elinin altında. Evlilik hazırlığında olan her 3 çiftten 2’sinin yaptığı gibi, sen de Düğün.com’u kullanarak, düğün mekanı, gelinlik, fotoğraf, davetiye gibi 30 farklı kategoride, 50 binin üzerinde firmayı bir arada bulabilirsin.

• Firmaları incelerken, senden önce düğün yapmış çiftlerin deneyimlerinden yararlanmayı unutma! Firma sayfalarına yapılan çift yorumları, hizmet alacağın firmaları seçmende sana yol gösterecek. Ayrıca bütçe dostu seçenekleri görmek için, Kampanya sayfalarını ziyaret edebilirsin.

• Firma galerilerinde gezinip, detaylı açıklamaları okuyarak firmaların ürünleri hakkında fikir edinebilir, hızlıca fiyat teklifleri alabilirsin. Dilersen ücretsiz düğün planlama asistanımız bunu senin için yapar.

• Düğün planlamanı yaparken ilk bakacağın düğün mekanı olmalı. Mekanını bulduktan sonra tüm taşlar yavaş yavaş yerine oturacak. Kır düğünü mekanlarından, düğün salonlarına, 5 yıldızlı otellerden, sosyal tesislere her tarza uygun binlerce düğün mekanı Düğün.com’da. Tek yapman gereken, fiyat aralığı, davetli sayısı, manzara, konum, kampanya seçenekleri gibi aradığın kriterleri seçmek ve sana en uygun firmaları incelemek.

• Düğün mekanını seçen gelin adayları, mekana uygun gelinlik arayışına girebilir. Düğün.com’da tarzına uygun binlerce modeli ve senin için istediğin modeli hazırlayacak yüzlerce gelinlik firmasını bulabilirsin. Aradığın ilçede, istediğin fiyat aralığında, özel dikim ya da hazır model, kiralık ya da satılık istediğin kriterlerdeki gelinlikleri filtreleyip, beğendiğin gelinlikçilerden hızlıca randevu alabilirsin.

• Düğün fotoğrafçıları, gelin saçı ve makyaj uzmanları, düğün organizasyon şirketleri, davetiyeciler, nikah şekeri firmaları, çiçekçiler, damatlık firmaları, kuyumcular, dans kursları, müzik firmaları, pastacılar, gelin arabası kiralayan firmalar, güzellik merkezleri, gelin aksesuarcıları, catering firmaları gibi düğünün için ihtiyaç duyacağın tüm kategorilerdeki firmalar Düğün.com’da seni bekliyor.
Show More
Show Less
Düğün.com – Düğün Planlama 1.2.12 Update
23 Tem 2020 Version History
Performans iyileştirmeleri yapıldı.

~Dugun.com
More Information about: Düğün.com – Düğün Planlama
Price: FREE
Version: 1.2.12
Compatibility: Requires iOS 11 or later
Bundle Id: com.dugun.application
Size: 26,6 MB
Genre: Lifestyle
Release Date: 23 Tem 2020
Last Update: 23 Tem 2020
Content Rating: 4+
Developer: Dugun.com
Language: Türkçe -
Recent Releases Apps & Games
Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Hide
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info. That's Fine