MBT Netsis Mobil Satış
Install Now
MBT Netsis Mobil Satış
MBT Netsis Mobil Satış

MBT Netsis Mobil Satış

App Size: 95.7 MB
Release Date: 2019-09-03
Price: FREE
4
1 Ratings
Size
95.7 MB
Download on the App Store

Screenshots for App

iPhone
iPhone X
More Screenshots for iPad
Netsis muhasebe programları ile uyumlu olarak çalışan mobil uygulama. Netsis muhasebe programlarının Entegre ve Enterprise sürümleri ile uyumludur.


Uygulama cep telefonlarında ve tabletlerde çalışır.


Uygulama hem online , hem de offline çalışma özelliğine sahiptir. Cihazda internet bağlantısı bulunduğu takdirde doğrudan merkez veritabanındaki canlı verilerle çalışır. Herhangi bir sebeple internet bağlantısı kesilirse veya merkez sunucuda bir problem oluşursa uygulama çalışmaya devam eder. İnternet bağlantısı sağlandığında veya merkez sunucudaki sorunlar giderildiğinde hızlı bir şekilde senkronizasyon sağlanır. Binlerce kart (stok kartı, cari kartı vb.) saniyeler içerisinde senkronize olur.


Yetkiler / Parametreler

Kullanıcılar uygulamayı yetkileri dahilinde kullanabilirler. Yetkisine bağlı olarak kullanıcı fiyat değiştiremez , iskonto yapamaz , belirlenen alanları göremez , sadece belirlenen raporları , cari kartlarını ,stok kartlarını ,kasa ve banka kartlarını görebilir. Tüm bu tanımlamalar sadece ana merkezde yapılır , cihazlarda herhangi bir işleme gerek yoktur.


Satış esnasında bilgi amaçlı olarak , eğer ürün daha önceden o müşteriye satılmış ise , müşteriye ait son satış fiyatları detaylı olarak (son satış miktarı , tarihi , iskonto oranları vb.) gelir.


Yeni cari kart kaydı yapılabilir. Cari adres bilgilerine GPS konum özelliği kullanılarak hızlı bir şekilde erişilebilir.

Cari karta ait raporlar mail olarak gönderilebilir.Rapor tasarımları isteğe göre düzenlenebilir.


Cari hesaplara ait iletişim bilgileri detaylı olarak hazırlanmıştır. Cari karta ait telefon bilgileri , fax bilgileri , e-mail bilgileri hatta GPS konum bilgileri hızlı bir şeklide görülebilir , kayıtlı GPS konumlarına harita üzerinden ulaşılabilir.


Cari hesap ekstre raporunda , görüntülenen raporun içinden çıkmadan fatura kalemlerinin detayı görüntülenebilir.


Nakit, çek, senet ve kredi kartı türlerinde tahsilat girişi yapılabilir. Çek tahsilatı yapılırken, çek numarası, borçlu bilgileri ve banka bilgileri girilebilir.Yapılan tahsilatlar ister mail olarak istenirse yazcıdan döküm alınarak müşteriye ulaştırılabilir.


Stok ve satış ekranında cihaz kamerası üzerinden ürün barkodu okutulabilir. Ürün detay bilgisine hızlı bir şekilde ulaşılabilir. Hatta bluetooth barkod okuyucular ile hızlı bir şekilde ürüne ulaşılabilir.


Sayım işlemleri yapılabilir ve depo transfer fişleri oluşturulabilir.


Cari ve stok ekranlarında grafik rapor desteği mevcuttur.Grafiksel olarak stok ve cari kart bilgileri görülebilir.


Yöneticiye ait özel rapor ekranında hızlı bir şekilde fatura , sipariş , kasa , banka , çek/senet durum raporlarına ulaşılabilir.


Raporlar ekranı esnek bir şekilde düzenlenmiştir. Bir rapor farklı görünümlerde hazırlanıp saklanabilir. Hazırlanan raporlara ek uğraş gerektirmeden ulaşılabilir , görüntülenebilir.


Mim Bilgi Teknolojileri
Show More
Show Less
MBT Netsis Mobil Satış 1.0.16 Update
2022-09-05 Version History
- Ziyaret ekranlarında revizeler yapıldı.- Stok menüsüne "Fiyat Gör" ekranı eklendi.- Firma genel analizi raporunda revizeler yapıldı.- Performans iyileştirmeleri yapıldı.

~Mim Bilgi Teknolojileri
More Information about: MBT Netsis Mobil Satış
Price: FREE
Version: 1.0.16
Compatibility: Requires Requires iOS 9 or later
Bundle Id: com.mimbt.NetPlus
Size: 95.7 MB
Genre: Finance
Release Date: 2019-09-03
Last Update: 2022-09-05
Content Rating: 4+
Developer: Mim Bilgi Teknolojileri
Language: English - Turkish -
All Apps & Games Created by: Mim Bilgi Teknolojileri
Recent Releases Apps & Games
Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Hide
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info. That's Fine