Armine
Install Now
Armine
Armine

Armine

Developer: Armine
App Size: 88.9MB
Release Date: 2021年2月9日
Price: FREE
Price
FREE
Size
88.9MB
Download on the App Store

Screenshots for App

iPhone
iPhone X
Armine mobil uygulaması ile alışveriş çok daha kolay!

1992 yılında ipek eşarp üretimi ile başlayan macerasına 2006 yılında bayan giyimi de ekleyen Armine, kısa sürede büyük kitlelerin beğenisini kazanarak Türkiye’de eşarp üretim ve satış konusunda faaliyet gösteren söz sahibi markalardan biri oldu.

Armine, yıllar içinde hazır giyim sektöründe gelişmesine ivme kazandırarak, zincir mağazalaşmanın etkisi ile yurt içinde hızla kabul gören, pazar konumunu kısa zamanda pekiştiren, bayan giyim sektörünün ön sıralarda yerini alan bir marka haline geldi.

Kuruluşundan itibaren kararlı ve istikrarlı büyüme sürecinin bir sonucu olarak Türkiye’nin hemen her bölgesinde yer alan 52 mağazası ile mağazacılık hizmeti vermektedir. Ayrıca online satış sitesiyle müşterilerine internet kanalıyla da ulaşabilmektedir.

Armine mobil uygulamasında, muhafazakar kadının ihtiyacı olabilecek, her tarzdaki modern ve şık parçayı bir arada bulabilirsiniz. Pardösü, ferace, abaya, tesettür kap, ceket, palto, kaban, panço, trençkot gibi dış giyim ürünlerinin yanında; tunik, elbise, etek, tulum gibi günlük stilin vazgeçilmez parçaları; tesettür abiyeler; ipek şal, ipek eşarp, pamuklu şal, pamuklu eşarp, çanta gibi aksesuarlar Armine mobil uygulamasında rahatlıkla ulaşabileceğiniz ürünler. “Armine, hep seninle” mottosuyla müşterilerimize sunduğumuz mobil uygulamamızla, artık moda her zaman cebinizde!

Armine mobil uygulamamıza üye olarak, yeni sezon ürünlerimize her yerden güvenle ulaşabilir, kampanya ve indirimlerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mobil uygulamamıza üye olarak yaptığınız alışverişler, 24 saat içerisinde kargoya verilerek size en kısa sürede ulaştırılır. Ek olarak kampanyaları takip ederek, ücretsiz kargo ve alışveriş sonrası ücretsiz iade gibi imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Armine mobil uygulamasını, yenilikçi ve kullanıcı odaklı arayüzü ile tüm IOS cihazlarınıza güvenle indirebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz!
Show More
Show Less
Armine 2.0.8 Update
2021年2月9日 Version History
- Altyapısal bazı iyileştirme ve düzenlemeler yapıldı.

~Armine
More Information about: Armine
Price: FREE
Version: 2.0.8
Compatibility: Requires iOS 13 or later
Bundle Id: com.ticimax.iosbase.armine
Size: 88.9MB
Genre: Shopping
Release Date: 2021年2月9日
Last Update: 2021年2月9日
Content Rating: 4+
Developer: Armine
Language: アラビア語、 トルコ語、 ロシア語、 英語 -
All Apps & Games Created by: Armine
Related Apps
Recent Releases Apps & Games
Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Hide
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info. That's Fine