languages en

Entemizi
Install Now
Entemizi
Entemizi

Entemizi

Developer: Ahmet Omer Demirci
App Size: 23.4 MB
Release Date: Apr 3, 2024
Price: FREE
3
6 Ratings
Size:
23.4 MB
Download on the App Store

Screenshots for App

iPhone
iPhone X
More Screenshots for iPad
iMessage
More Screenshots for iMessage
ENTEMİZİ; Ev, Ofis, Merdiven vb. gündelik temizlik hizmetlerine ihtiyacı olan kişilerin, kendilerine uygun profesyonel temizlikçiler ile buluştuğu, topluluk mantığıyla işleyen bir pazaryeri platformudur.

Sizde platformumuza kayıt olarak temizlik hizmeti satın alabilir veya temizlikçi olarak ev, ofis temizliklerine giderek para kazanmaya başlayabilirsiniz.

3 Adımda Kolay Sipariş Yönetimi

Nasıl Çalışır?
1. Profilleri incele ve sana en uygun temizlik hizmetini online satın al. Ödemeniz siparişe onay vermeniz sonrasında temizlikçinin hesabına aktarılacaktır.
2. Temizlikçi, sipariş esnasında belirttiğin tarih ve saatte adresinize gelerek temizlik işine başlar. İşini tamamlar ve teslim eder.
3. İşler istediğin gibi tamamlandıysa siparişe onay ver ve ödeme temizlikçinin hesabına aktarılsın. Topluluğumuz için siparişe ait yorum ve puan vermeyi unutma.

Hangi İllerde Hizmet Alabilirim?
Platformumuz üzerinden arama yaparak Türkiye’nin 81 ilinden Temizlikçilere ulaşmanız mümkündür.

Nasıl Ödeme Yapabilirim?
Platformumuz üzerinden online kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz veya Banka hesap numaralarımıza HAVALE/EFT yaparak kendi cüzdanınıza bakiye yükleyebilir ve cüzdanınızdan ödeme yaparak hizmet satın alabilirsiniz.

Temizlik Fiyatlarını Kimler Belirliyor?
Platformumuzda yer alan tüm fiyatları temizlikçiler kendileri belirlerler. Saatlik çalışmaya göre veya evin, ofisin, villanın, teknenin büyüklüğüne göre iş bitirme garantili olmak üzere 2 farklı temizlik fiyat kategorisi vardır.

Saatlik Çalışmaya Göre Temizlik Ücretleri Nedir?
Temizlikçiye ödenecek ücret çalıştığı süre kadardır. Temizlikçi, Sizin belirlediğiniz işleri seçtiğiniz süre içerisinde yapar. Platformumuz üzerinden 3-8 saat arasında çalışma hizmeti satın alabilirsiniz.

Büyüklüğe Göre İş Bitirme Garantili Temizlik Ücretleri Nedir?
Herhangi bir süre sınırlaması yoktur. Seçimizi temizlenecek alanın büyüklüğüne göre yapmalısınız. İşin aynı gün bitirilmesi beklenir. Aynı gün tamamlanmayan işler için ertesi gün Temizlikçi tekrar gelerek işi tamamlar. Temizliğe hangi alanların dahil olduğu fiyat detay sayfasında yer almaktadır.

Yol ve Yemek Ücretleri Kime Ait?
Yol ve yemek ücretleri temizlikçiye aittir. Platformda yer alan fiyatlara yol ve yemek masrafları dahildir. Temizlikçiler herhangi bir sebeple sizlerden yol ve yemek ücreti adı altında ekstra para isteyemez. Ancak dilerseniz ikramda bulunabilirsiniz. İkram ile ilgili herhangi bir zorunluluğunuz bulunmamaktadır.

Platformda Yer Alan Temizlikçiler ENTEMİZİ Personeli veya Çalışanı mıdır?
HAYIR. Platformumuzda yer alan Temizlikçiler freelance olarak çalışan kişilerdir. ENTEMİZİ, temizlikçileri ve hizmet satın almak isteyen kişileri buluşturan bir pazaryeri platformudur. Temizlik hizmetini temizlikçinin kendisinden satın almış olursunuz.
Show More
More Information about: Entemizi
Price: FREE
Version: 1.0
Compatibility: Requires iOS 11 Or Later
Bundel Id: com.tr.bi.entemizi
Size: 23.4 MB
Genre: Productivity
Release Date: Apr 3, 2024
Content Rating: 4+
Developer: Ahmet Omer Demirci
Language: English - Arabic - German - Russian - Turkish -
All Apps & Games Developed by: Ahmet Omer Demirci
New Free Apps
Top New Paid Apps

Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Hide