languages en

Gitmeliyim
Install Now
Gitmeliyim
Gitmeliyim

Gitmeliyim

App Size: 21 MB
Release Date: Apr 2, 2024
Price: FREE
3
6 Ratings
Size:
21 MB
Download on the App Store

Screenshots for App

iPhone
iPhone X
iMessage
More Screenshots for iMessage
Şimdilik size sadece mekan rehberi olarak eşlik ediyoruz. Bu süreçte Marka ve işletmelerle işbirlikleri gerçekleştiriyoruz.

Çok yakında aktif olacak hizmetler;
Gitmeliyim mobil uygulaması, yeme-içme ve eğlence sektöründe size rehberlik etmekle kalmaz, aynı zamanda harcadıkça TL Puan kazanmanızı, fırsatlara gitmenizi ve sizin müdavim olmanızı sağlar.

Anlaşmalı işletmelerde mobil ödeme yaparak %10 ile %50 arasında TL Puan geri kazanma imkanına sahipsiniz. İşletmelerin TL Puan oranları, uygulamada net bir şekilde belirtilmiştir.
Gitmeliyim, kullanıcı dostu çözümler sunar; istediğiniz zaman banka kartınızı veya cüzdanınızdaki birikimi kullanarak ödeme yapabilirsiniz veya dilerseniz birleştirip ödemenin tadını çıkara bilirsiniz.

Cüzdanınızdaki TL Puan birikimlerinde kesinti yok, her ödeme sonrası iade çok! Birikim puanlarınızı yıl içinde dilediğiniz gibi harcaya bilirsiniz.

Kasadaki görevliye Gitmeliyim Mobil Uygulama ile ödeme yapacağınızı belirterek QR kodunu taratarak işlemi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. TL Puan birikimleriniz anında cüzdanınıza yansıtılır ve bu puanları anlaşmalı tüm işletmelerde dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Gitmeliyim'in sunduğu hizmetler arasında TL Puan kazanmanın yanı sıra diğer avantajlar da bulunmaktadır:
* "Loyalty" müdavim hizmetiyle, belirli bir adet yiyecek veya içecek biriktirdiğiniz işletmelerden bir adet ikram alabilirsiniz.
* Diğer kampanya hizmetleriyle, işletmelerden 1 yiyecek alana 1 bedava veya 1 içecek alana 1 bedava gibi fırsatlar elde edebilirsiniz.
* Gitmeliyim, yeme-içme ve eğlence işletmelerinde kapsamlı bir rehberlik deneyimi sunar. Konum, mutfak, özellikler, değerlendirmeler ve yorumlar gibi kriterlere göre işletmeleri filtreleyerek yeni mekanlar keşfedebilir ve tercihlerinize uygun kampanyaları bulabilirsiniz.
Show More
More Information about: Gitmeliyim
Price: FREE
Version: 1.0
Compatibility: Requires iOS 12 Or Later
Bundel Id: com.gitmeliyim.ios
Size: 21 MB
Release Date: Apr 2, 2024
Content Rating: 4+
Developer: Ismail Molla Ismail Memet
Language: English -
All Apps & Games Developed by: Ismail Molla Ismail Memet
New Free Apps
Top New Paid Apps
Recent Releases

Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Hide