DİA Mobile
Install Now
DİA Mobile
DİA Mobile

DİA Mobile

Developer: Dia Yazılım A.Ş
App Size: 36 MB
Release Date: 2017年7月7日
Price: FREE
Price
FREE
Size
36 MB
Download on the App Store

Screenshots for App

iPhone
iPhone X
More Screenshots for iPad
Akıllı Cep Telefonlarınız, Tabletleriniz ve el terminalleriniz ile DİA Mobile üzerinden DİA Sistemi ile entegrasyon sağlayabilirsiniz.

DİA Mobile, Cari, Stok, Depo Sayım, Teklif, Sipariş, İrsaliye, Fatura, Görev Takip, Müşteri İlişkileri ve Kasa Yönetimsel İşlevler işlemleri telefonlar ve tabletler üzerinden kolaylıkla yapılabilmesine olanak sağlayan, işletmeye mobil özgürlük kazandıran bir çözümdür.

DİA Mobile üzerinden Internet bağlantınızın sağlandığı her ortamda sıcak ve soğuk satış işlemlerini gerçekleştirerek merkez ile entegrasyon içinde çalışmanızı sağlar.

Malzeme Tanımları, Cari Hesap Tanımları, Özel Kodlar gibi bir çok tanım DİA Mobile hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Pratik ve hızlı kullanım için tasarlanmış mobil arayüzler sayesinde uygulamayı hiç bir eğitim almadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Akıllı cihazınıza tanıttığınız bluetooth yazıcılar üzerinden tüm raporlama çıktılarınızı DİA Mobile üzerinden tanımladığınız tasarım üzerinden rahatlıkla alabilirsiniz.

Akıllı cep telefonları ve tabletler ise sadece kamera içermekte barkod okuma işlemini ise ekstra bluetooth barkod okuyucular ile yapabilmektedirler. Bu cihazlarda yer alan kameralar üzerinden barkodların okutulabilmesi DİA Mobile uygulamasında sağlanabilmektedir. Cihazlarda yer alan kameraların focus özellikleri kamera barkod okuyucu performansını etkileyebilmektedir. Çok yoğun barkod okuma işlemi yapan işletmeler mutlaka uygulamayı kullanacakları cihaz ile test etmelidirler.
Show More
Show Less
DİA Mobile 22.04.3 Update
2017年7月7日 Version History
Geliştirmeler- Genel geliştirmeler yapıldı, yeni özellikler eklendi.

~Dia Yazılım A.Ş
More Information about: DİA Mobile
Price: FREE
Version: 22.04.3
Compatibility: Requires 系统要求:iOS 11 or later
Bundle Id: tr.com.dia.mobile.ios.erp
Size: 36 MB
Genre: Business
Release Date: 2017年7月7日
Last Update: 2017年7月7日
Content Rating: 4+
Developer: Dia Yazılım A.Ş
Language: 英文 -
All Apps & Games Created by: Dia Yazılım A.Ş
Related Apps
Recent Releases Apps & Games
Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Hide
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info. That's Fine