NNC Haber
Install Now
NNC Haber
NNC Haber

NNC Haber

Developer: Riza Cetinyurek
App Size: 21.13 MB
Release Date: 2017-02-16
Price: Free
Price
Free
Size
21.13 MB
Download on the App Store

Screenshots for App

iPhone
More Screenshots for iPad
NNC Medya Haber Uygulaması, nnchaber.com'un hızlı haber okuma ve kolay kullanım özelliklerini telefonlarınızda kullanabilmenize imkan sağlayan hızlı haber uygulamasıdır.

Bu uygulama ile Burdur ve ilçelerindeki tüm gelişmeleri hızlı şekilde takip edebilir, son dakika haberleri telefonunuzda yüklü tüm sosyal medya ve paylaşım uygulamalarında kolayca paylaşabilir, arkadaşlarınıza maille gönderebilirsiniz.
NNC Haber uygulamasının telefonunuza göndereceği anlık bildirimler sayesinde hiçbir son dakika haberini kaçırmayacaksınız.
Burdur il merkezinden ve ilçeleri Bucak, Ağlasun, Yeşilova, Gölhisar, Altınyayla, Kemer, Karamanlı,Tefenni, Çeltikçi,Çavdır'dan tüm haberleri uygulamada bulabilirsiniz..
Ayrıca firma rehberi ile il genelinde tüm firmalara ait adres ve telefon numaralarını kolaylıkla ulaşabilir, vefat edenler bölümünde tüm vefat ilanlarını görüntüleyebilir, seri ilanlarınızı sitede yayınlatabilir, nöbetçi eczaneler hakkında bilgi alabilirsiniz.
NNC Haber uygulaması güncel, politika, magazin, spor ve dünya kategorilerindeki en önemli haberleri ve son dakika gelişmelerini temiz ve kullanışlı bir arayüz ile sizlere sunar. Böylece sadece haber okumanın keyfine varırsınız.
Show More
Show Less
NNC Haber 3 Update
2018-09-27 Version History
Alt butonlar boyut çalışması

~Riza Cetinyurek
More Information about: NNC Haber
Price: Free
Version: 3
Compatibility: Requires 9.0 or later
Bundle Id: com.ferhataydin.nnc
Size: 21.13 MB
Genre: News
Release Date: 2017-02-16
Last Update: 2018-09-27
Content Rating: 4+
Developer: Riza Cetinyurek
Language: TR -
All Apps & Games Created by: Riza Cetinyurek
Related Apps

Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Hide