tr

QR Code Scanner and QR Generator
Şimdi Yükle
QR Code Scanner and QR Generator
QR Code Scanner and QR Generator

QR Code Scanner and QR Generator

Tek bir uygulamada QR kodlarını tarayın ve oluşturun.

Geliştirici: Jk Surajpuriya
Uygulama Boyutu: Cihaza Göre Değişir
Çıkış Tarihi: 18 Nis 2019
Fiyat: Free
1
6 Derecelendirme
Boyut:
Cihaza Göre Değişir
APK İndir
Google Play

Uygulama Ekran Görüntüleri

Mobil
"QR ve Barkod Tarayıcı uygulaması, Android cihazlar için mevcut en hızlı QR kod tarayıcı / barkod tarayıcıdır. Ayrıca, birincil QR kod oluşturucu olarak hizmet vererek QR kodlarını sorunsuz bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olur. QR ve Barkod Tarayıcı, önemli bir QR okuyucudur ve her Android cihaz için jeneratör."

QR ve Barkod Tarayıcı / QR kod okuyucunun kullanımı son derece kolaydır; Ücretsiz QR kod tarayıcı uygulamasını taramak istediğiniz QR koduna veya barkoda yöneltmeniz yeterlidir; QR tarayıcı otomatik olarak taramaya başlayacaktır.

Android için QR kod tarayıcı, barkod tarayıcı uygulaması aynı zamanda doğrudan cebinizde bir QR kod oluşturucu olarak da işlev görür. QR oluşturucuyu kullanmak inanılmaz derecede basittir: QR koduna istediğiniz verileri girin ve QR kodları oluşturmak için tıklayın.

QR kodları her yerde! Hareket halindeyken QR kodlarını veya barkodları taramak için QR kod okuyucu uygulamasını yükleyin. Barkod ve QR Tarayıcı uygulaması, ihtiyaç duyacağınız tek ücretsiz QR kod tarayıcı uygulamasıdır. Karanlıkta taramak için el fenerini açın veya QR kodlarını uzaktan taramak için yakınlaştırmayı kullanın.

Android kullanıcıları için titizlikle tasarlanmış kapsamlı QR kod tarayıcı uygulamamız ve barkod tarayıcı uygulamamızla tanışın. Bu uygulama sadece bir QR kod okuyucu ve barkod tarayıcı olmanın ötesine geçiyor; tüm tarama ihtiyaçlarınız için bütünsel bir çözümdür.

QR kodlarını ve barkodları verimli bir şekilde tarama özelliğine sahip bu uygulama, hızı ve doğruluğuyla öne çıkıyor. Ek olarak, çeşitli amaçlar için kendi QR kodlarınızı oluşturmanıza olanak tanıyan bir QR kod oluşturucuya sahiptir.

Bir QR kod tarayıcı uygulaması ve barkod tarayıcı uygulaması olarak, QR kodlarını ve barkodları tarama işlemini basitleştiren sezgisel bir arayüz sağlar. Ücretsiz QR kod tarayıcı ve barkod tarayıcı, bu güçlü aracı tüm Android kullanıcılarının herhangi bir ek maliyet olmadan erişebilmesini sağlar.
Daha Fazla Göster
Hakkında Daha Fazla Bilgi: QR Code Scanner and QR Generator
Fiyat: Free
Sürüm: 1.6
Boyut: Cihaza Göre Değişir
Çıkış Tarihi: 18 Nis 2019
İçerik Derecesi: PEGI 3
Geliştirici: Jk Surajpuriya
Geliştirici Uygulamaları:
İlgili Uygulamalar
Son Çıkanlar

Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Gizle