tr

Wolt Delivery Food and more
Şimdi Yükle
Wolt Delivery Food and more
Wolt Delivery Food and more

Wolt Delivery Food and more

Restoranlardan marketlerden ve mağazalardan sipariş verin

Geliştirici: Wolt Enterprises Oy
Uygulama Boyutu: Cihaza Göre Değişir
Çıkış Tarihi: 24 Haz 2015
Fiyat: Free
4,3
371,664 Derecelendirme
Boyut:
Cihaza Göre Değişir
APK İndir
Google Play

Uygulama Ekran Görüntüleri

Mobil
Wolt, şehrinizde harika yiyecekler, yiyecekler ve ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi keşfetmeyi ve almayı inanılmaz derecede kolaylaştırır. Ruh haliniz ne olursa olsun, size teslim edilmesini sağlayacağız. Bir restoran veya dükkan seçin, ne istediğinizi seçin, sipariş vermek için kaydırın ve gerisini bize bırakın!

Yemek pişirmek için zaman yok mu? Alışverişinizi yapmak için evden çıkmak istemiyor musunuz? Hepimiz oradaydık. Bu nedenle, en büyük yerel alışveriş deneyimleri ve restoranlar konusunda çevrimiçi uzman olduk. İhtiyacınız olan her şeyi, 40.000'den fazla restoran ve mağaza seçeneğimizle karşılıyoruz.

Dakikalık bir geri sayımla gerçek zamanlı olarak teslimat durumu hakkında bilgi alacaksınız. Saate bakmak size göre değilse endişelenmeyin; siparişinizin ne zaman elinize geçeceğini bilmeniz için size bildirimler de göndereceğiz.

Övünmekten hoşlanmayız, ancak faaliyet gösterdiğimiz 23'ten fazla ülkenin her birinde harika ve arkadaş canlısı insanlardan oluşan bir ekiple müşteri desteğini ciddiye alıyoruz. Sadece sohbet uzaklıkta ve saniyeler içinde yanıt veriyorlar.

Yiyeceklerinizi ve eşyalarınızı almak mümkün olduğunca basit olmalıdır. Bu nedenle, kredi kartınız veya Google Pay ile rahat ve güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Sizin için ne işe yararsa.

Wolt şu anda Japonya, Almanya, İsrail, Finlandiya, İsveç, Norveç, Danimarka, Estonya, Letonya, Litvanya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Polonya, Hırvatistan, Sırbistan, Gürcistan, Yunanistan, Slovakya, Slovenya, Kıbrıs'ta bulunan 170'den fazla şehirde mevcuttur. , Malta, Azerbaycan ve Kazakistan. Her zaman daha fazlası eklenir!
Daha Fazla Göster
Wolt Delivery Food and more 24.26.4 2024-07-15
2024-07-15 Sürüm Geçmişi
Another tasty release that includes new features, improvements and bug fixes.

~Wolt Enterprises Oy
Hakkında Daha Fazla Bilgi: Wolt Delivery Food and more
Fiyat: Free
Sürüm: 24.26.4
Boyut: Cihaza Göre Değişir
Çıkış Tarihi: 24 Haz 2015
İçerik Derecesi: PEGI 3
Geliştirici: Wolt Enterprises Oy
Geliştirici Uygulamaları:
İlgili Uygulamalar
Son Çıkanlar

Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Gizle