tr

Strava Run Bike Hike
Şimdi Yükle
Strava Run Bike Hike
Strava Run Bike Hike

Strava Run Bike Hike

Aktif hayatınızı tek bir yerden takip edin ve yolculuğu arkadaşlarınızla paylaşın.

Geliştirici: Strava Inc.
Uygulama Boyutu: Cihaza Göre Değişir
Çıkış Tarihi: 9 Haz 2011
Fiyat: Free
3,8
881,778 Derecelendirme
Boyut:
Cihaza Göre Değişir
APK İndir
Google Play

Uygulama Ekran Görüntüleri

Mobil
Strava, fitness takibini sosyal hale getiriyor. Tüm aktif yolculuğunuzu tek bir noktada barındırıyoruz ve siz de bunu arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. İşte nasıl:

• Her şeyi kaydedin - koşular, bisiklet sürmek, yürüyüşler, yoga ve diğer 30'dan fazla spor türü. Strava'yı hareketinizin ana üssü olarak düşünün.

• Her yeri keşfedin - Rotalar aracımız, tercihlerinize göre popüler rotaları akıllıca önermek için kimlik bilgileri kaldırılmış Strava verilerini kullanır. Ayrıca kendinizinkini de inşa edebilirsiniz.

• Bir destek ağı oluşturun – Strava'nın amacı hareketi kutlamaktır. Burada topluluğunuzu bulacak ve birbirinizi neşelendireceksiniz.

• Daha akıllıca eğitim alın – ilerlemenizi anlamak ve nasıl geliştiğinizi görmek için veri öngörüleri alın. Egzersiz Günlüğünüz tüm egzersizlerinizin kaydıdır.

• Daha güvenli hareket edin – ekstra bir güvenlik katmanı için dışarıdayken gerçek zamanlı konumunuzu sevdiklerinizle paylaşın.

• Favori uygulamalarınızı ve cihazlarınızı senkronize edin – Strava bunların binlercesiyle uyumludur (Wear OS, Samsung, Fitbit, Garmin – adını siz koyun). Strava Wear OS uygulaması, etkinlikleri hızlı bir şekilde başlatmak için kullanabileceğiniz bir kutucuk ve bir komplikasyon içerir.

• Katılın ve zorluklar yaratın – yeni hedeflerin peşinden koşmak, dijital rozetler toplamak ve sorumluluk sahibi kalmak için aylık mücadelelere milyonlarla katılın.

• Filtrelenmemiş olanı kucaklayın; Strava'daki akışınız gerçek insanların gerçek çabalarıyla doludur. Birbirimizi bu şekilde motive ediyoruz.

• İster birinci sınıf bir atlet olun ister tamamen yeni başlayan biri olun, buraya aitsiniz. Sadece kaydedin ve gidin.

Strava, hem ücretsiz bir sürüm hem de premium özelliklere sahip bir abonelik sürümü içerir.

Hizmet Şartları: https://www.strava.com/legal/terms
Gizlilik Politikası: https://www.strava.com/legal/privacy

GPS DESTEĞİ HAKKINDA NOT: Strava, kayıt etkinlikleri için GPS'e bağlıdır. Bazı cihazlarda GPS düzgün çalışmıyor ve Strava etkili bir şekilde kayıt yapmıyor. Strava kayıtlarınız zayıf konum tahmini davranışı gösteriyorsa lütfen işletim sistemini en son sürüme güncellemeyi deneyin. Bilinen hiçbir çözümü olmayan, sürekli olarak düşük performansa sahip bazı cihazlar vardır. Bu cihazlarda, örneğin Samsung Galaxy Ace 3 ve Galaxy Express 2 gibi Strava'nın kurulumunu kısıtlıyoruz.
Daha fazla bilgi için destek sitemize bakın: https://support.strava.com/hc/en-us/articles/216919047-Supported-Android-devices-and-Android-operating-systems
Daha Fazla Göster
Strava Run Bike Hike VARY 2024-07-15
2024-07-15 Sürüm Geçmişi
Sometimes, less is more. Which is why this week we built Map only mode. View the Global Heatmap, Points of Interest, and other details with a clean slate. You’ll find Map only mode listed along with Routes and Segments when you tap the Routes button in the upper left hand corner of the Maps tab.

~Strava Inc.
Hakkında Daha Fazla Bilgi: Strava Run Bike Hike
Fiyat: Free
Sürüm: VARY
Boyut: Cihaza Göre Değişir
Çıkış Tarihi: 9 Haz 2011
İçerik Derecesi: Ebeveyn rehberliği
Geliştirici: Strava Inc.
Geliştirici Uygulamaları:
Son Çıkanlar

Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Gizle