tr

حلية الاولياء وطبقات الاصفياء
Şimdi Yükle
حلية الاولياء وطبقات الاصفياء
حلية الاولياء وطبقات الاصفياء

حلية الاولياء وطبقات الاصفياء

Ebu Naim Al-İsfahaninin münzevi tarihinde çevirileri ve ansiklopedisi olan bir kitap internet olmadan pdf

Geliştirici: smartdoctor94
Uygulama Boyutu: Cihaza Göre Değişir
Çıkış Tarihi: 28 Eki 2022
Fiyat: Free
1
6 Derecelendirme
Boyut:
Cihaza Göre Değişir
APK İndir
Google Play

Uygulama Ekran Görüntüleri

Mobil
Azizlerin süslemesinin ve salihlerin katmanlarının uygulanması, ünlü Ahmed bin Abdullah Al-İsfahani tarafından yazılan ünlülerin biyografileri, çevirileri ve hayatı bölümünde size İslam tarihinin çok önemli ve harika bir kitabını sunuyor. Abi Naim Al-Asbahani, azizlerin süsü ve salihlerin katmanları hakkında bir kitap pdf.
Velilerin Süs Kitabı ve Tabaqat al-Safi'a pdf Çevirilerde bir kitap ve zühd ve zühd tarihinde bir ansiklopedi ve yaklaşık 800 çeviri içerir ve bir grup arkadaş, takipçi ve onların isimlerini içerir. Kendilerinden sonra ve kendi devrinin imamları, âlimleri, müfettişleri, mutasavvıfları ve münzevilerinden bazı hadis ve sözleriyle. Evliyalar ve tasavvuf hakkında giriş yaptıktan sonra Ebu Bekir el-Sıddık ve diğer Hidayet Halifelerin tercümesi ile başlamış, daha sonra on Cennet misyonerini, ardından sahabe zühdünü ve ahlâk ehlini tamamlamıştır. sonra müntesipler ve tâbileri, sonra onları kendi zamanına kadar takip edenler ve rivâyet zincirlerinin zikrini ve birçok kıssanın tekrarını uzatmışlardır.
Ebu Naim el-Asbahani, Hilyat-ül Evliya adlı kitabının girişinde, yazısını, sahabeler ve Hz. müntesipleri ve müntesipleri ve onlardan sonra gelenler, delilleri ve gerçekleri bilen, şartlar ve yöntemlerle uğraşan, Riyad ve bahçelerde yaşayan, kirişleri ve ilişkileri birbirinden ayıranlar ile kendilerini derinlere adayanlar ve onlardan talepte bulunanlardandır. erteleyenlerden, tembellerden ve cesareti kırılanlardan, kılık ve sözde onları taklit etmek, inanç ve amelde onlara muhalefet etmek ve bu, dilimizin uzantısının ve fıkıh ehlinin dilinin ve etkilerinin sana ulaşanındandır. tüm ülke ve bölgelerde ahlaksızlık, ahlaksızlık, caizlik ve kanunsuzluk iştiraklerinde, Hakaret ve inkar, sâlihlerin çukurunda bir sövgü ile ve sâlih seçkinler arasında yer alma, daha ziyade yalancıların masumiyetini göstermede ve iftira etmede batıl hainler, doğruya dürüstlük, sıhhatliye teşbih ve batılın utancını ve onların dindeki eşdeğerini ortaya koymasaydık, onu yayınlanmış bilimin koruması ve muhafazası olarak göstermek ve yaymak zorunda kalırdık. ün ve ünlü anma.
Muhafızların Süsü ve Doğruların Katmanları kitabının pdf uygulaması kitabın bir özetini içerir ve kitabı gözünüze ve vizyonunuza uyacak şekilde artan ve azalan harflerle okuyabilirsiniz.
Ayrıca, bu kitap İnternet olmadan indirilebilir ve okunabilir (yalnızca ilk kullanım için İnternet'e ihtiyacınız vardır).

Muhafızların Süsleme Kitabının ve Doğruların Katmanlarının uygulamasının özellikleri:
* İnternetsiz çalışır yani kitabı indirebilir ve daha sonra internete bağlanmadan okuyarak dinleyebilirsiniz.
* Tüm Android akıllı telefonlarda ve tabletlerde çalışır.
*Uygulama çok kolay ve kullanışlı bir tasarımdır ki tüm insanlara yakışır.
* Kitap, cihazınızda kolaylıkla açabilmeniz için pdf formatındadır.
* Uygulama, cihazınızın hafızasında fazla yer kaplamaması için küçük bir alana sahiptir.
* Daha iyi okuma için sayfaların boyutunu büyütme ve küçültme imkanı.
Muhafızların Süsü ve Doğruların Katmanları pdf kitabının uygulamasının sevginizi alacağını ve hayatınızda size faydalı olacağını umuyoruz ve uygulamayı değerlendirmeyi ve bize beş yıldızla destek vermeyi unutmayın.
Ekipten selamlar, dualarınızda bizi de unutmayın.
Daha Fazla Göster
Hakkında Daha Fazla Bilgi: حلية الاولياء وطبقات الاصفياء
Fiyat: Free
Sürüm: 1
Boyut: Cihaza Göre Değişir
Çıkış Tarihi: 28 Eki 2022
İçerik Derecesi: PEGI 3
Geliştirici: smartdoctor94
Geliştirici Uygulamaları:
Son Çıkanlar

Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Gizle