tr

Samsung Health
Şimdi Yükle
Samsung Health
Samsung Health

Samsung Health

Yaşam arkadaşı fitness kilo diyet gıda ve uyku izlemek için.

Uygulama Boyutu: Cihaza Göre Değişir
Çıkış Tarihi: 7 Nis 2015
Fiyat: Free
3,6
1,499,945 Derecelendirme
Boyut:
Cihaza Göre Değişir
APK İndir
Google Play

Uygulama Ekran Görüntüleri

Mobil
Samsung Health ile kendiniz için sağlıklı alışkanlıklar başlatın.

Samsung Health, sağlığınızı yönetmenize yardımcı olacak çeşitli özelliklere sahiptir. Uygulama birçok aktiviteyi otomatik olarak kaydetmenize olanak tanıdığından, sağlıklı bir yaşam tarzı oluşturmak her zamankinden daha kolay ve basittir.

Ana ekranda çeşitli sağlık kayıtlarını kontrol edin. Günlük adımlar ve etkinlik süresi gibi yönetmek istediğiniz öğeleri kolayca ekleyin ve düzenleyin.

Koşu, bisiklete binme, yüzme vb. fitness aktivitelerinizi kaydedin ve yönetin. Ayrıca Galaxy Watch giyilebilir cihazları kullanıcısı artık Life Fitness, Technogym ve Corehealth aracılığıyla daha etkili egzersiz yapabilir.

Samsung Health ile günlük yemeklerinizi ve atıştırmalıklarınızı kaydederek sağlıklı beslenme alışkanlıkları oluşturun.

Samsung Health ile sıkı çalışın ve her zaman en iyi durumunuzu koruyun. Kendi seviyenize uygun hedefler belirleyin ve aktivite miktarınız, egzersiz yoğunluğunuz, kalp atış hızınız, stresiniz, kandaki oksijen seviyeniz vb. dahil olmak üzere günlük durumunuzu takip edin.

Galaxy Watch ile uyku düzeninizi daha ayrıntılı izleyin. Uyku seviyeleri ve uyku puanları sayesinde uykunuzun kalitesini artırarak sabahlarınızı daha dinlendirici hale getirin.

Samsung Health Together ile daha eğlenceli ve etkileşimli bir şekilde daha sağlıklı olmak için arkadaşlarınıza ve ailenize karşı kendinize meydan okuyun.

Samsung Health, size esneme, kilo verme ve daha fazlasını içeren yeni fitness programlarını öğretecek uzman antrenörlerin videolarını hazırladı.

Gün boyu stresi azaltmanıza yardımcı olacak Farkındalık meditasyon araçlarını keşfedin. (Bazı içerikler yalnızca isteğe bağlı ücretli abonelik yoluyla mevcuttur. İçerik İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, Portekizce ve Korece dillerinde mevcuttur.)

Döngü takibi, partneriniz Natural Cycles aracılığıyla adet döngüsü takibi, ilgili semptom yönetimi ve kişiselleştirilmiş bilgiler ve içerikler konusunda yararlı destek sunar.

Samsung Health, özel sağlık verilerinizi güvenli bir şekilde korur. Ağustos 2016'dan sonra piyasaya sürülen tüm Samsung Galaxy modellerinde Knox özellikli Samsung Health hizmeti sunulacaktır. Knox'un etkin olduğu Samsung Health hizmetinin root erişimli mobil cihazlarda kullanılamayacağını lütfen unutmayın.

Tabletler ve bazı mobil cihazlar desteklenmemektedir ve ayrıntılı özellikler kullanıcının ikamet ettiği ülkeye, bölgeye, ağ operatörüne, cihazın modeline vb. bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Android 10.0 veya üstünü gerektirir. İngilizce, Fransızca ve Çince dahil 70'in üzerinde dili destekler. Dünyanın geri kalanı için İngilizce versiyonu mevcuttur.

Samsung Health'in yalnızca fitness ve sağlıklı yaşam amaçlı olduğunu ve hastalıkların veya diğer durumların teşhisinde veya hastalıkların tedavisi, hafifletilmesi, tedavisi veya önlenmesinde kullanılmasının amaçlanmadığını lütfen unutmayın.

Uygulama hizmeti için aşağıdaki izinler gereklidir. İsteğe bağlı izinler için hizmetin varsayılan işlevi açıktır ancak buna izin verilmez.

Gerekli izinler
- Telefon : Together için telefon numaranızı onaylamak için kullanılır.

İsteğe bağlı izinler
- Konum: İzleyicileri (egzersizler ve adımlar) kullanarak konum verilerinizi toplamak için kullanılır, Egzersiz için bir rota haritası görüntülemek ve egzersiz sırasında hava durumunu görüntülemek için kullanılır
- Vücut Sensörleri : Kalp atış hızını, oksijen doygunluğunu ve stresi ölçmek için kullanılır (HR&Stres : Galaxy S5~Galaxy S10 / SpO2 : Galaxy Note4~Galaxy S10)
- Fotoğraflar ve videolar (depolama): Egzersiz verilerinizi içe/dışa aktarabilir, egzersiz fotoğraflarını kaydedebilir, yiyecek fotoğraflarını kaydedebilir/yükleyebilirsiniz
- Kişiler: Samsung hesabınızda oturum açıp açmadığınızı kontrol etmek ve Together için bir arkadaş listesi oluşturmak için kullanılır
- Kamera: Together'ı kullanarak arkadaş eklediğinizde QR kodlarını taramak, yiyeceklerin fotoğraflarını çekmek ve kan şekeri ölçüm cihazı ile kan basıncı monitöründeki sayıları tanımak için kullanılır (Yalnızca bazı ülkelerde mevcuttur)
- Fiziksel aktivite: Adımlarınızı saymak ve antrenmanları tespit etmek için kullanılır
- Mikrofon: Horlama tespiti için ses kaydetmek amacıyla kullanılır
- Yakındaki cihazlar: Galaxy Saatleri ve diğer aksesuarlar da dahil olmak üzere yakındaki cihazları taramak ve bunlara bağlanmak için kullanılır
- Bildirimler: Size zamanında bilgi sağlamak için kullanılır
Daha Fazla Göster
Samsung Health 6.26.7.007 2024-07-03
2024-07-03 Sürüm Geçmişi
* Various bug fixes and improvements applied.

~Samsung Electronics Co., Ltd.
Hakkında Daha Fazla Bilgi: Samsung Health
Fiyat: Free
Sürüm: 6.26.7.007
Boyut: Cihaza Göre Değişir
Çıkış Tarihi: 7 Nis 2015
İçerik Derecesi: PEGI 3
Geliştirici: Samsung Electronics Co., Ltd.
Geliştirici Uygulamaları:
İlgili Uygulamalar
Son Çıkanlar

Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Gizle