tr

Wirepay - Global Payments
Şimdi Yükle
Wirepay - Global Payments
Wirepay - Global Payments

Wirepay - Global Payments

Tüm Küresel Ödeme İhtiyaçlarınız İçin Süper Finans Uygulaması

Geliştirici: Maplerad
Uygulama Boyutu: Cihaza Göre Değişir
Çıkış Tarihi: 23 Eyl 2022
Fiyat: Free
0,0
6 Derecelendirme
Boyut:
Cihaza Göre Değişir
APK İndir
Google Play

Uygulama Ekran Görüntüleri

Mobil
Paranızı küresel olarak sınırlar olmadan taşımanın en güvenilir, güvenilir, hızlı ve emniyetli yolu nihayet burada! Afrika'daki ailenize para göndermeniz, abonelikleriniz için ödeme yapmanız veya çevrimiçi alışveriş yapmanız, seyahat ederken tatil ülkenizin para birimini harcamanız veya üçüncü taraf olmadan bir para birimini başka bir para birimiyle değiştirmeniz gerekip gerekmediği konusunda Wirepay, her şeyi güvence altına alarak sizi korur. uluslararası ödemeleriniz daha hızlı, sorunsuz, daha kolay ve daha güvenli.~ Küresel İhtiyaçlarınız için Çok Para Birimli Cüzdanlar
Birden çok sınır ötesi ödeme ihtiyaçlarınız için paranızı farklı para birimlerinde taşıyın. Wirepay ile USD, GHS, NGN, KES, XAF ve diğer para birimlerinde para depolayın, gönderin ve alın. Wirepay'in çok para birimli cüzdanlarıyla süper hızlı transferler, kolay para takibi, 2FA güvenli işlemler ve kolay erişilebilir müşteri desteği elde edersiniz.

~ Gerçekten Küresel Sanal USD Kartları
Wirepay sanal USD kartları gerçekten tüm platformlarda çalışır. Dolandırıcılığa maruz kalma endişesi olmadan çevrimiçi kart ödemeleri yapabilir ve sizin için önemli olan her şey için ödeme yapabilirsiniz - Apple music, Spotify, Netflix, Prime Video vb. abonelikleriniz - dünyanın her yerinden ve en sevdiğiniz çevrimiçi mağazalardan alışveriş yapabilirsiniz - Zara, Adidas, Shein, Aliexpress, vb.

~ Aracı Sorunları Olmadan Döviz Alım Satım
Çevrimiçi olarak kolayca ödeme yapmanıza yardımcı olmanın yanı sıra, ihtiyaç duyulduğunda yüksek oranlardan, Döviz Bürosundaki uzun kuyruklardan ve/veya gizli ücretlerden korkmadan para birimlerini değiştirmenizi de kolaylaştırıyoruz.

~ Hızlı ve Güvenli Para Hareketi
ÜCRETSİZ olarak bir mobil para transferi, banka havalesi, nakit teslim alma veya Wirebeam gönderin ve ödemenizin güvenilir, güvenli olduğundan ve hedefine göz açıp kapayabileceğinizden daha hızlı ulaşacağından emin olabilirsiniz.

~ Tüm Küresel Ödeme İhtiyaçlarınız İçin Süper Finans Uygulaması
Wirepay'in iyi düşünülmüş ve müşteri odaklı yenilikçi özellikleri, sınır ötesi ödemeleri farklı ve güvenli bir şekilde yapmanıza yardımcı olur. Paranızı kıtalar ve ülkeler arasında engelsiz hareket ettirebilir ve size hak ettiğiniz gerçek küresel ödeme deneyimini sunabilirsiniz.

Şimdi Wirepay'i indirin ve paranızla dünyayı farklı bir şekilde keşfedin.

Buranın ötesinde sizinle bağlantı kurmak isteriz; [email protected] adresinden bize e-posta gönderin ve sizinle hızlı bir şekilde ilgileneceğimizden emin olacağız.

Şimdi Wirepay'i indirin!


Instagram / Twitter: @sendwirepay
Bize ulaşın: [email protected]
Daha Fazla Göster
Wirepay - Global Payments 3.0.3 2024-06-24
2024-06-24 Sürüm Geçmişi
You can now create a US Dollar account on Wirepay

~Maplerad
Hakkında Daha Fazla Bilgi: Wirepay - Global Payments
Fiyat: Free
Sürüm: 3.0.3
Boyut: Cihaza Göre Değişir
Çıkış Tarihi: 23 Eyl 2022
İçerik Derecesi: PEGI 3
Geliştirici: Maplerad
Geliştirici Uygulamaları:
Son Çıkanlar

Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Gizle