tr

Life360 Canlı Konum Paylaşımı
Şimdi Yükle
Life360 Canlı Konum Paylaşımı
Life360 Canlı Konum Paylaşımı

Life360 Canlı Konum Paylaşımı

Aile Konum Belirleyici uzaktayken ailenizin güvende olduğunu bilmenizi sağlar.

Geliştirici: Life360
Uygulama Boyutu: Cihaza Göre Değişir
Çıkış Tarihi: 7 Nis 2010
Fiyat: Free
4,5
1,961,651 Derecelendirme
Boyut:
Cihaza Göre Değişir
APK İndir
Google Play

Uygulama Ekran Görüntüleri

Mobil
Life360, arkadaşlarınız ve ailenizle - en önemli kişilerle - "Çevrenizle" bağlantıda kalmanızı kolaylaştırarak dijital dünyadaki yaşamı basitleştirir. Life360'ın Aile ve Arkadaş Bulucu ile şunları yapabilirsiniz:

- Arkadaşlarınızın ve ailenizin gerçek zamanlı konumunu özel bir harita üzerinde kolayca görüntüleyin.
• Sevdikleriniz eve, işe veya okula vardığında veya evden ayrıldığında uyarı alın.
- Güvenli, özel sohbet özelliğimizle fotoğraf ve metin mesajları paylaşın.
• Çevrenizin geçmiş konum geçmişini takip edin.
- Her sürüşten sonra bilgi vererek sürüş güvenliğini artırın.

Life360'ın aile ve arkadaş bulucusu, arkadaşlarınızın ve ailenizin gerçek zamanlı olarak nerede olduğunu izlemek için GPS konum verilerini kullanır. Life360'ı herkesin telefonuna yüklemeniz yeterlidir - hem iOS hem de Android ile çalışır. Her üye haritanızda benzersiz bir simge olarak görünecek, böylece sevdiklerinizin nerede olduğunu her zaman bileceksiniz. Life360 ile birbirinizi takip etmek kolay ve güvenilirdir.

Pilin boşalması konusunda endişeli misiniz? Life360, piyasadaki tüm konum belirleyici uygulamaları arasında en düşük pil tüketimine sahiptir. Gelişmiş algoritmamız, konumunuzu ne zaman güncelleyeceğimize karar vermemize yardımcı olur, bu yüzden GPS"inizi asla açık bırakmayız.

Life360'a kaydolduğunuzda kullanabileceğiniz temel özelliklerimizden bazıları şunlardır:

Yer Uyarıları: Arkadaşlarınızın ve aile üyelerinizin okuldan eve ne zaman geldiğini, işten ne zaman çıktığını veya antrenman sahasında ne zaman ısınmaya başladığını görün. Siz işinizle meşgulken, Yer Uyarıları sizi haberdar eder.

Konum Geçmişi: Arkadaşlarınızın ve ailenizin geliş ve gidişlerinin günlere göre düzenlenmiş sürekli bir zaman çizelgesini görün. Geçmiş seyahatleri kolayca gözden geçirin ve hatta aile üyelerinizin belirli yerlerde ne kadar zaman harcadığını görün.

SOS Uyarısı: Kendinizi güvende hissetmediğinizde veya acil bir durumda olduğunuzda SOS, Circle'ınıza ve acil durum kişilerinize konumunuzu içeren sessiz bir yardım uyarısı gönderir.

Düşük Pil Bildirimi - Life360, her Çevre üyesinin pil seviyesini görüntüleyebilir ve bir Çevre üyesinin pil seviyesi düşük olduğunda bir uyarı gönderebilir, böylece gönül rahatlığıyla rahatlayabilirsiniz.

Sürücü Raporları: Yolculuk için yanınızda olmadığınızda içiniz rahat olsun. Çevrenizdeki sürücülerin bu hafta yollarda neler yaptığını görün. Life360 Sürücü raporu, her sürüş için yüksek hız, telefon kullanımı, sert frenleme ve ani hızlanmayı kapsayan bir değerlendirmenin yanı sıra bir sürücü puanı içerir - böylece ailede kimin güvenli bir sürücü olduğunu görebilirsiniz!

Baloncuklar: Hepimiz arada bir kendi işimizi yapmalıyız. Baloncuk, biraz gizlilik için belirli bir süre boyunca geçici olarak yalnızca genel konumunuzu göstermenizi sağlar. Tüm güvenlik özellikleri açık kalırken, Çevreniz sadece genel konumunuzu görecektir.

Life360 bağlantıda, bilgili ve güvende kalmayı kolaylaştırır. Bugün kaydolun ve sevdiklerinizi yakın tutun.
Daha Fazla Göster
Life360 Canlı Konum Paylaşımı 24.24.0 2024-06-25
2024-06-25 Sürüm Geçmişi
- Temiz, zengin geçmiş görüntüleme
- Gelişmiş yer uyarısı yönetimi
- Hata düzeltmeleri ve diğer konum iyileştirmeleri
- Life360 size huzur veriyorsa, uygulamaya ilişkin bir değerlendirme yazın ve deneyiminizi bize iletin. Olumlu öyküleriniz bize ve Life360 ile ilgilenen tüm yeni ailelere gerçekten yardımcı olacaktır!

~Life360
Hakkında Daha Fazla Bilgi: Life360 Canlı Konum Paylaşımı
Fiyat: Free
Sürüm: 24.24.0
Boyut: Cihaza Göre Değişir
Çıkış Tarihi: 7 Nis 2010
İçerik Derecesi: PEGI 3
Geliştirici: Life360
Geliştirici Uygulamaları:
Son Çıkanlar

Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Gizle