tr

Grab - Taxi and Food Delivery
Şimdi Yükle
Grab - Taxi and Food Delivery
Grab - Taxi and Food Delivery

Grab - Taxi and Food Delivery

Güneydoğu Asyadaki Gündelik Her Şey Uygulamanız

Geliştirici: Grab Holdings
Uygulama Boyutu: Cihaza Göre Değişir
Çıkış Tarihi: 30 May 2013
Fiyat: Free
4,8
13,449,994 Derecelendirme
Boyut:
Cihaza Göre Değişir
APK İndir
Google Play

Uygulama Ekran Görüntüleri

Mobil
Güneydoğu Asya'nın önde gelen araç çağırma, taksi, yemek teslimatı ve market uygulaması olan Grab ile ihtiyacınız olan her şeyi elde edin.

Singapur, Endonezya, Malezya, Tayland, Filipinler, Vietnam, Kamboçya ve Myanmar'da 670 milyondan fazla kişiye temel günlük hizmetler sunuyoruz.

Grab, 4 tekerlekli ve 2 tekerlekli sürüşler ve taksi rezervasyonu dahil olmak üzere çeşitli araç çağırma seçenekleri sunar. Ayrıca, restoranlardan yemek siparişi teslimatı, hızlı paket teslimatı ve süpermarketlerden yiyecekler dahil olmak üzere çok çeşitli hizmetler sunarak onu lider bir teslimat platformu haline getiriyor.

Araç çağırmadan yiyecek ve market teslimatına kadar Grab, Güneydoğu Asya'daki tüm günlük ihtiyaçlarınız için tek durak uygulamanızdır.

Herhangi bir fırsat ve bütçe için bir yolculuk rezervasyonu yapın
Güneydoğu Asya'daki en iyi araç çağırma ve taksi uygulaması olan Grab'da bir araç siparişi verin. Arabalar, motosikletler ve otobüsler dahil olmak üzere çeşitli ulaşım modlarından birini seçin ve dakikalar içinde profesyonel bir sürücüyle eşleşin.

Herhangi bir istek için yemek teslimatı
GrabFood: En sevdiğiniz restoranlardan kolayca yemek sipariş etmenizi ve kapınıza kadar teslim edilmesini sağlayan, rahat ve sorunsuz hale getiren lider bir yemek dağıtım uygulaması

Teslimat için uygun yiyecek ve yiyecek siparişi verin
GrabMart, en sevdiğiniz süpermarketten manav ve özenle seçilmiş taze ürünler sipariş etmenizi sağlayan kullanışlı bir yemek dağıtım uygulamasıdır.

Güvenli ve kesintisiz nakitsiz ödemeler
GrabPay: Yerel tüccarların yanı sıra yiyecek ve market teslimatı ve taksiler gibi Grab hizmetleri için kolayca ödeme yapabileceğiniz güvenli ve güvenli bir mobil cüzdan

Güvenilir isteğe bağlı paket teslimatı
GrabExpress: Ürünleriniz için sigortalı uygun fiyatlı, hızlı ve güvenilir kurye hizmeti sipariş edin

Grab'ı kullanmanın ödülleri
GrabRewards: Yiyecek sipariş edin, binin ve harcadığınız her dolar için ödül puanları kazanın ve bunları GrabRewards kataloğundaki fırsatları kullanmak için kullanın

Grab, ihtiyacınız olan tek araba çağırma ve yiyecek dağıtım uygulamasıdır. İster bir taksi uygulaması, ister ekspres yemek teslimatı veya market teslimatı arıyor olun, Grab size yardımcı olur.

Tanınmış araba çağırma, taksi ve yemek dağıtım hizmetlerimize ek olarak, bölgedeki herkes için ekonomik güçlenmeyi teşvik etmeye çalışıyoruz. Varlık yönetimi, borç verme, nakitsiz ödemeler ve sigorta gibi finansal hizmetler sunuyoruz.

www.grab.com adresinde hakkımızda daha fazla bilgi edinin.
Grab, kullanıcılara Grab ve ortaklarından kişiselleştirilmiş hedefli reklamlar, teklifler ve güncellemeler ve cihazlarınızdaki etkinliğe dayalı olarak belirli üçüncü taraf uygulamalardan iletişim/reklam alma olanağı sunar. Kullanıcılar, uygulama içindeki Ayarlar içindeki Gizlilik ve İzin Yönetimi bölümleri altında devre dışı bırakma seçeneklerini kullanabilir. Daha fazla ayrıntı için, www.grab.com/privacy adresindeki Gizlilik Politikamıza başvurabilirsiniz.
Daha Fazla Göster
Grab - Taxi and Food Delivery 5.313.0 2024-07-09
2024-07-09 Sürüm Geçmişi
Some say bugs are the future of food: They are rich in protein and can be sustainably produced for mass consumption. In fact, some 2 billion humans on the planet eat bugs as part of their diet. But when the bug is in an app, we won't want you to eat it. And we certainly won't try to make more of it.

Update your Grab to 5.313 to get rid of bugs from your everyday app experience.

~Grab Holdings
Hakkında Daha Fazla Bilgi: Grab - Taxi and Food Delivery
Fiyat: Free
Sürüm: 5.313.0
Boyut: Cihaza Göre Değişir
Çıkış Tarihi: 30 May 2013
İçerik Derecesi: PEGI 3
Geliştirici: Grab Holdings
Geliştirici Uygulamaları:
İlgili Uygulamalar
Son Çıkanlar

Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Gizle