tr

Le Club Colette
Şimdi Yükle
Le Club Colette
Le Club Colette

Le Club Colette

Yaşlılar için 1. topluluk mobil uygulaması aktiviteler geziler paylaşım...

Geliştirici: Colette Club
Uygulama Boyutu: Cihaza Göre Değişir
Çıkış Tarihi: 5 Oca 2023
Fiyat: Free
1
6 Derecelendirme
Boyut:
Cihaza Göre Değişir
APK İndir
Google Play

Uygulama Ekran Görüntüleri

Mobil
Yeni insanlarla tanışmak ister misin? Yakınınızdaki veya çevrimiçi harika etkinliklere katılmak için mi? Tutkularınızı ve endişelerinizi tartışmak için mi?

Emeklilik hayatının tadını çıkarmak isteyen binlerce kıdemli üyeden oluşan bir topluluk olan Club Colette'e katılın!

Neden Club Colette'e katılmalısınız?

- Her hafta yüz yüze ve çevrimiçi 100'den fazla aktivite: kültürel aktiviteler, yaratıcı ve manuel atölye çalışmaları, yürüyüşler, aperitifler, keyifli anlar...
- Üyeler tarafından seçilen temalar, her türden oyunlar ve zorluklar ve hatta "komşu gruplar" etrafında tartışma grupları.
- Kulübün haberleri ve faaliyetlerinden haberdar olmak, diğer üyelerin geri bildirimlerini ve yorumlarını öğrenmek veya faaliyetlerin hatıra fotoğraflarını paylaşmak için bir haber akışı.
- Yaşlıların iyi yaşlanmasına yardımcı olmayı misyon edinmiş mutlu bir genç grubu olan Colette ekibiyle ayrıcalıklı bir iletişim.
- %100 ücretsiz!

Club Colette, ilerleyen yıllarında yer almak ve hayatlarındaki bu anı en iyi şekilde değerlendirmek isteyen kararlı, ilgili ve meraklı üyelerden oluşan bir topluluktur.

Zaten her ay 2000'den fazla aktif üyemiz var ve topluluk her geçen gün büyüyor!

Club Colette'in şimdiden kazandığı binlerce üyeye katılın:

- "Emekli olduğumdan beri, yeni harika insanlarla tanışmamı sağlayan Club Colette'e katıldım. Bu genç ekibin enerjisine hayran kaldım!" Axelle, Ocak 2021'den beri üye
- "Etkinlikler her zaman çok arkadaş canlısı, çok bilgilendirici ve işbirlikçidir. Katılımlarım birbirini takip ediyor ve giderek daha fazla insan geziler sırasında buluşuyor. Geçen Pazar benim için özel bir gündü, çünkü o gün doğum günümdü ve büyük bir grubun "Doğum Günün Kutlu Olsun" şarkısını söylediğini duyuyordum. şerefim benim için çok şey ifade ediyordu!" Roland, Nisan 2023'ten beri Club Colette üyesi
Daha Fazla Göster
Hakkında Daha Fazla Bilgi: Le Club Colette
Fiyat: Free
Sürüm: 1.3.0
Boyut: Cihaza Göre Değişir
Çıkış Tarihi: 5 Oca 2023
İçerik Derecesi: PEGI 3
Geliştirici: Colette Club
Geliştirici Uygulamaları:
Son Çıkanlar

Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Gizle