pl

The Summa Theologica of Thomas
Zainstaluj teraz
The Summa Theologica of Thomas
The Summa Theologica of Thomas

The Summa Theologica of Thomas

The Summa Theologica of Thomas Aquinas

Deweloper: Steven K. Burger
Rozmiar aplikacji: Zależy od urządzenia
Data wydania: 12 gru 2018
Cena: 4,79 zł
0,0
6 Oceny
Rozmiar:
Zależy od urządzenia
Google Play

Zrzuty ekranu z Aplikacji

Mobilny
The Summa Theologiae został napisany w latach 1265-1274 i jest również znany jako Summa Theologica. Jest to najbardziej znane dzieło Tomasza z Akwinu (1225-1274). Chociaż niedokończony, Summa jest "jednym z klasyków historii filozofii i o
ne z najbardziej wpływowych dzieł literatury zachodniej: "Miało to być przewodnikiem dla studentów teologii, seminarzystów i wykształconych świeckich, jest kompendium wszystkich głównych nauk teologicznych Kościoła katolickiego, przedstawia rozumowanie dla prawie wszystkich Punkty teologii chrześcijańskiej na zachodzie Tematy Summa podążają za cyklem: Bóg, stworzenie, człowiek, cel człowieka, Chrystus, sakramenty i powrót do Boga.

Akwinata przytacza wiele źródeł chrześcijańskich, muzułmańskich, hebrajskich i pogańskich, w tym między innymi chrześcijańskie Pismo Święte, Arystoteles, Augustyn z Hippony, Awicenna, Awerroes, Al-Ghazali, Boecjusz, Jan z Damaszku, Paweł Apostoł, Dionizjusz Areopagita , Maimonides, Anselm, Platon, Cicero i Eriugena.

Sam święty Tomasz z Akwinu był włoskim dominikańskim bratem, księdzem katolickim, i został mianowany doktorem Kościoła. Jest czczony jako święty w Kościele rzymskokatolickim i uważany jest za jednego z największych teologów i filozofów Kościoła katolickiego.

Ta forma aplikacji jego pracy jest powiązana z samą sobą i ze światową wersją Biblii. Zawiera również opcję zamiany tekstu na mowę.
Pokaż więcej
Więcej informacji o: The Summa Theologica of Thomas
Cena: 4,79 zł
Wersja: 1
Rozmiar: Zależy od urządzenia
Data wydania: 12 gru 2018
Ocena treści: PEGI 3
Deweloper: Steven K. Burger
Aplikacje dewelopera:
Nowe Wydania

Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Ukryj