pl

Wolt Dostawa jedzenia
Zainstaluj teraz
Wolt Dostawa jedzenia
Wolt Dostawa jedzenia

Wolt Dostawa jedzenia

Zamawiaj z restauracji sklepów i rób zakupy

Rozmiar aplikacji: Zależy od urządzenia
Data wydania: 24 cze 2015
Cena: Free
3,8
372,774 Oceny
Rozmiar:
Zależy od urządzenia
Pobierz plik APK
Google Play

Zrzuty ekranu z Aplikacji

Mobilny
Dzięki Wolt niezwykle łatwo i szybko możesz robić zakupy oraz odkrywać i zamawiać najlepsze jedzenie w swoim mieście. Nieważne, na co masz ochotę. Nasi kurierzy dostarczą to pod Twoje drzwi. Wybierz tylko restaurację, danie, a następnie przesuń pasek na dole ekranu, by złożyć zamówienie. Gotowe. Całą resztą zajmiemy się my!


Nie masz czasu na gotowanie? Nie chcesz stać w kolejce przy kasie? Dobrze wiemy, co to znaczy. Właśnie dlatego staliśmy się ekspertami w robieniu zakupów online oraz w zamawianiu najlepszych potraw online i dostarczaniu ich do Ciebie. Niezależnie, czy jest to soczysty burger, pizza z pieca opalanego drewnem, pikantne tacos, świeże sushi czy inne pyszności, na które właśnie teraz masz ochotę - my zapewniamy Ci wybór z ponad 8 900 restauracji.


Możesz również na bieżąco, w czasie rzeczywistym, śledzić status dostawy. Zegar będzie odliczał czas pozostały do końca realizacji. Jeśli nie masz jednak w zwyczaju zerkania na zegarek - nie przejmuj się, wyślemy Ci powiadomienia, kiedy Twoje zamówienie planowo ma dotrzeć.

Nie lubimy się chwalić, ale do obsługi klienta podchodzimy bardzo poważnie. Mamy zespół fantastycznych, zaangażowanych ludzi w każdym z ponad 23 krajów, w których działamy. Zawsze obecni na czacie, odpowiadają na pytania w 30 sekund.


Zamówienie jedzenia powinno być tak proste, jak tylko to możliwe. Dlatego bezpiecznie i wygodnie możesz płacić kartą płatniczą lub Google Pay. Wybierasz sam.


Wolt jest obecnie dostępny w ponad 170 miastach w Izraelu, Finlandii, Szwecji, Norwegii, Danii, Estonii, Łotwie, Litwie, Czechach, Węgrzech, Polsce, Chorwacji, Serbii, Gruzji, Grecji, na Cyprze, na Malcie, Słowacji, Słowenii, Azerbejdżanie, Kazachstanie, Japonii. Cały czas dodawane są kolejne!
Pokaż więcej
Więcej informacji o: Wolt Dostawa jedzenia
Cena: Free
Wersja: 24.28.0
Rozmiar: Zależy od urządzenia
Data wydania: 24 cze 2015
Ocena treści: PEGI 3
Deweloper: Wolt Enterprises Oy
Aplikacje dewelopera:
Nowe Wydania

Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Ukryj