pl

WhatsApp Business
Zainstaluj teraz
WhatsApp Business
WhatsApp Business

WhatsApp Business

Łatwe narzędzie dla firm do kontaktu z klientami.

Deweloper: WhatsApp LLC
Rozmiar aplikacji: Zależy od urządzenia
Data wydania: 29 sty 2018
Cena: Free
4,7
13,696,566 Oceny
Rozmiar:
Zależy od urządzenia
Pobierz plik APK
Google Play

Zrzuty ekranu z Aplikacji

Mobilny
WhatsApp Business Meta

WhatsApp Business pozwala stworzyć profil firmowy w WhatsApp, zapewnia lepszą komunikację z klientami i ułatwia rozwój firmy.

Jeśli masz osobny firmowy i prywatny numer telefonu, możesz zainstalować WhatsApp Business i WhatsApp Messenger na tym samym telefonie i zarejestrować je na różne numery.

WhatsApp Business w porównaniu do WhatsApp Messenger oferuje następujące funkcje:

• PROFIL FIRMY: utwórz profil swojej firmy, by umożliwić klientom dostęp do przydatnych informacji, takich jak witryna, adres i dane kontaktowe.

• NARZĘDZIA DO KOMUNIKACJI BIZNESOWEJ: ustawienie wiadomości poza godzinami pracy pozwoli Ci informować klientów o swojej niedostępności, a wiadomość powitalna przedstawi zakres Twojej działalności klientom kontaktującym się z Tobą po raz pierwszy.

• WSPARCIE DLA STACJONARNYCH NUMERÓW TELEFONU: używaj WhatsApp Business ze stacjonarnym numerem telefonu, a Twoi klienci będą mogli wysyłać na ten numer wiadomości. Podczas procesu weryfikacji wybierz opcję „Zadzwoń do mnie”, by uzyskać kod przez połączenie telefoniczne.

• KORZYSTANIE Z WHATSAPP MESSENGER I WHATSAPP BUSINESS: korzystaj z WhatsApp Business i WhatsApp Messenger na tym samym telefonie, ale pamiętaj, że każda z aplikacji musi być zarejestrowana na inny numer.

• WHATSAPP WEB: dzięki przeglądarce komputera możesz jeszcze efektywniej odpowiadać swoim klientom.

Aplikacja WhatsApp Business opracowana została na podstawie WhatsApp Messenger i oferuje wszystkie funkcje tej aplikacji, takie jak wysyłanie multimediów, bezpłatne połączenia*, bezpłatne wiadomości międzynarodowe*, czaty grupowe, wiadomości offline i wiele więcej.

*Mogą obowiązywać opłaty za przesyłanie danych. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze swoim operatorem komórkowym.

Uwaga: jeśli przywrócisz kopię zapasową czatów z WhatsApp Messenger do WhatsApp Business, nie będziesz mieć możliwości przywrócenia jej z powrotem w WhatsApp Messenger. Jeśli zechcesz wrócić do poprzedniej aplikacji, sugerujemy, aby skopiować kopię zapasową wiadomości WhatsApp Messenger z telefonu na komputer, zanim zaczniesz korzystać z WhatsApp Business.

---------------------------------------------------------
Zawsze z przyjemnością wysłuchamy Twojej opinii! Jeśli masz pytania, opinie lub wątpliwości, napisz do nas na adres e-mail:


[email protected]


lub śledź nas na Twitterze:


http://twitter.com/WhatsApp
@WhatsApp
---------------------------------------------------------
Pokaż więcej
WhatsApp Business 2.24.11.83 2024-06-17
2024-06-17 Historia wersji
• Teraz można tworzyć naklejki ze zdjęć lub edytować je narzędziami do dekorowania. Kliknij ikonę emotikonów w edytorze czatu, przejdź do naklejek i kliknij Utwórz, by użyć kreatora nowych naklejek.
• Dodano filtry u góry czatu w kartach Wszystkie, Nieprzeczytane i Grupy.
• Teraz, udostępniając ekran podczas połączeń wideo, można udostępniać dźwięk.
• Nowy interfejs użytkownika i dolny pasek nawigacji, nowe ikony, tapeta i kolory.

Te funkcje będą wdrażane w nadchodzących tygodniach.

~WhatsApp LLC
Więcej informacji o: WhatsApp Business
Cena: Free
Wersja: 2.24.11.83
Rozmiar: Zależy od urządzenia
Data wydania: 29 sty 2018
Ocena treści: PEGI 3
Deweloper: WhatsApp LLC
Aplikacje dewelopera:
Nowe Wydania

Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Ukryj