pl

Bingo Pop Play Live Online
Zainstaluj teraz
Bingo Pop Play Live Online
Bingo Pop Play Live Online

Bingo Pop Play Live Online

Klasyczne kasyno Vegas Bingo

Deweloper: Jam City, Inc.
Rozmiar aplikacji: Zależy od urządzenia
Data wydania: 23 wrz 2014
Cena: Free
4,6
292,708 Oceny
Rozmiar:
Zależy od urządzenia
Pobierz plik APK
Google Play

Zrzuty ekranu z Aplikacji

Mobilny
Ponad 10 000 000 graczy już uwielbia BINGO POP - ekscytującą grę bingo na żywo dla wielu graczy! Ciesz się darmowym bingo online dla wielu graczy w jednej chwili, bez względu na to, gdzie jesteś! Dzięki naszej funkcji online dla wielu graczy na żywo będziesz mógł grać ze znajomymi w czasie rzeczywistym! Co tydzień jest mnóstwo nowych wydarzeń na żywo i przedmiotów kolekcjonerskich, więc na co czekasz? Porzuć nudne gry planszowe i ZAGRAJ W BINGO POP ONLINE JUŻ DZIŚ!


WYGRYWAJ WIELKIE:
Wygraj ekscytujące nagrody w pokojach wieloosobowych high roller w BINGO POP! Spróbuj szczęścia na wybrzeżach Havana Cabana lub wygraj jeszcze większe jackpoty na kartach o wysokie stawki w Monte Carlo! Graj w ponad 15 pokojach na ponad 900 poziomach i wydarzeniach na żywo! Wejdź na pokład i rozpocznij swoją przygodę online dla wielu graczy!

GRAJ W BINGO I RELAKSUJ SIĘ NA WŁASNY SPOSÓB:
Niezależnie od tego, czy chcesz cieszyć się grami wieloosobowymi na żywo ze znajomymi, czy też zrelaksować się w trybie offline podczas przerwy, zapewniamy Ci ochronę! BINGO POP to jedyna darmowa gra bingo z trybem dla wielu graczy online na żywo i offline! Graj na żywo ze znajomymi lub zwolnij, relaksując się offline. Zagraj po jednej karcie na raz lub rzuć sobie wyzwanie nawet z 12 kartami naraz - wszystko zależy od Ciebie! Niezależnie od tego, czy jesteś online, czy offline, będziesz się świetnie bawić!

ZDARZENIA ZBIORU:
Odblokuj ponad 30 ekskluzywnych dauberów i odbierz darmowe monety, wykonując każde wydarzenie kolekcjonerskie! W sieci zawsze jest coś nowego do odkrycia, więc zaglądaj na promocje i wydarzenia na żywo, aby mieć szansę na zdobycie ekskluzywnych przedmiotów kolekcjonerskich! Zaproś znajomych na pokład i porównaj swoje unikalne kolekcje!

CZYSZCZENIE TABLICY ZA POMOCĄ ZASILACZY:
Zdobywaj darmowe power-upy, kiczując i przebijaj się przez setki unikalnych poziomów i dodatkowej zawartości online! Nie musisz tu płacić - zasilaj za darmo i podejmij wyzwanie dla wielu graczy!

WEJDŹ NA TABLICĘ LIDERÓW WIELOOSOBOWYCH:
Graj sam lub współpracuj ze swoim klubem! Postaw swoją kartę przeciwko znajomym, rodzinie i tysiącom innych osób na całym świecie, wspinając się na szczyt tabeli liderów trybu wieloosobowego na żywo! Graj na żywo i pokaż znajomym, kto jest prawdziwym mistrzem gry wieloosobowej! Już dziś odbierz swoje miejsce na tablicy!

PRAWDZIWE WIELOOSOBOWE BITWY BINGO:
Obroń zabytki swojego miasta przed atakiem! Graj w bingo online przeciwko rywalom w czasie rzeczywistym i zdobywaj punkty, aby budować i chronić swoje miasto. Ukończ wszystkie swoje zabytki, aby przejść do następnego miasta w Bingoverse! Nie daj innym czasu na relaks - kontynuuj wyzwanie dla wielu graczy, atakując inne miasta!

★ Zwiększ swoje szanse na wygraną, nakładając 12 kart bingo na raz w trybie Speed ​​Bingo! Czy możesz wygrać we wszystkich dziedzinach?
★ Połącz siły ze znajomymi w nowych klubach, aby grać w gry online dla wielu graczy na żywo! Odpręż się i zrelaksuj podczas zabawy na żywo z przyjaciółmi!
★ Zagraj w karty za kartą w bingo offline lub na żywo online dla wielu graczy!
★ Nie zawsze musisz grać w karty online dla wielu graczy na żywo! Wyczyść planszę w podróży dzięki naszej funkcji offline! Po co marnować pieniądze na nudne gry, skoro możesz grać w bingo online lub offline za darmo!
★ Podnieś kartę bingo i graj przeciwko innym, na żywo! Bingo online to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie dla wielu graczy w czasie rzeczywistym!
★ Rzuć wyzwanie znajomym online, aby grać przeciwko tobie na żywo i zobacz, kto może dotrzeć na szczyt tablicy wyników! Spokojnie, masz to!
★ Nie ma lepszego sposobu na oderwanie się od prawdziwego świata niż relaks w domu z kartą BINGO POP! Powiedz znajomym, aby wskoczyli do sieci i zagrali szybką kartę w dowolnym momencie! Chcesz odpocząć od wspinania się po tabeli liderów? Zrelaksuj się i zagraj w jedną lub dwie karty offline!
★ Znudzony grami planszowymi? Zamiast tego zagraj w BINGO POP!


Gra nie oferuje hazardu na prawdziwe pieniądze ani możliwości wygrania prawdziwych pieniędzy lub prawdziwych nagród. Praktyka lub sukces w grach w kasynie społecznościowym online nie oznacza przyszłego sukcesu w grach hazardowych na prawdziwe pieniądze.

BINGO POP obsługuje zarówno rozgrywkę online, jak i offline.


Facebook: https://www.facebook.com/bingopopgame/
Polityka prywatności: www.jamcity.com/privacy
Warunki korzystania z usługi: http://www.jamcity.com/terms-of-service/
Pokaż więcej
Bingo Pop Play Live Online 10.13.5 2024-07-15
2024-07-15 Historia wersji
- The limited time Little Mercat Stage is appearing when the tides are right
- Visit the Lady Luckington Stage on the High Roller path

~Jam City, Inc.
Więcej informacji o: Bingo Pop Play Live Online
Cena: Free
Wersja: 10.13.5
Rozmiar: Zależy od urządzenia
Data wydania: 23 wrz 2014
Ocena treści: PEGI 3
Deweloper: Jam City, Inc.
Aplikacje dewelopera:
Nowe Wydania

Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Ukryj