pl

Wirepay - Global Payments
Zainstaluj teraz
Wirepay - Global Payments
Wirepay - Global Payments

Wirepay - Global Payments

Aplikacja Super Financial dla wszystkich Twoich globalnych potrzeb płatniczych

Deweloper: Maplerad
Rozmiar aplikacji: Zależy od urządzenia
Data wydania: 23 wrz 2022
Cena: Free
0,0
6 Oceny
Rozmiar:
Zależy od urządzenia
Pobierz plik APK
Google Play

Zrzuty ekranu z Aplikacji

Mobilny
Najbardziej niezawodny, niezawodny, szybki i bezpieczny sposób przesyłania pieniędzy na całym świecie bez granic jest już dostępny! Niezależnie od tego, czy chcesz wysłać pieniądze do rodziców w Afryce, zapłacić za subskrypcje lub zrobić zakupy online, wydać walutę swojego kraju na wakacje podczas podróży, czy też wymienić jedną walutę na inną bez strony trzeciej, Wirepay zapewni Ci ochronę, zapewniając wszystko Twoje płatności międzynarodowe są szybsze, bezproblemowe, łatwiejsze i bezpieczniejsze.~ Portfele wielowalutowe dla Twoich globalnych potrzeb
Przelewaj pieniądze w różnych walutach na potrzeby wielu płatności transgranicznych. Przechowuj, wysyłaj i odbieraj pieniądze w USD, GHS, NGN, KES, XAF i nie tylko dzięki Wirepay. Superszybkie przelewy, łatwe śledzenie pieniędzy, bezpieczne transakcje 2FA i łatwo dostępna obsługa klienta to wszystko, co otrzymujesz dzięki wielowalutowym portfelom Wirepay.

~ Prawdziwie globalne wirtualne karty USD
Wirtualne karty USD Wirepay naprawdę działają na wszystkich platformach. Możesz dokonywać płatności kartą online bez obaw o narażenie na oszustwa i płacić za wszystko, co jest dla Ciebie ważne - Twoje subskrypcje muzyki Apple, Spotify, Netflix, Prime Video itp. - Kupuj z dowolnego miejsca na świecie i w swoich ulubionych sklepach internetowych - Zara, Adidas, Shein, Aliexpress itp

~ Wymiana walut bez pośredników
Oprócz pomocy w łatwych płatnościach online, ułatwiamy również wymianę walut w razie potrzeby bez obawy o wysokie stawki, długie kolejki w kantorze i/lub ukryte opłaty.

~ Szybki i bezpieczny przepływ pieniędzy
Wyślij mobilny przelew pieniężny, przelew bankowy, odbiór gotówki lub Wirebeam ZA DARMO i bądź pewny, że Twoja płatność jest niezawodna, bezpieczna i dotrze do miejsca docelowego szybciej niż mrugniesz.

~ Aplikacja Super Financial dla wszystkich Twoich globalnych potrzeb płatniczych
Dobrze przemyślane i zorientowane na klienta innowacyjne funkcje Wirepay pomagają dokonywać płatności transgranicznych w inny i bezpieczny sposób. Możesz przenosić swoje pieniądze między kontynentami i krajami bez barier, zapewniając prawdziwie globalne doświadczenie płatnicze, na które zasługujesz.

Pobierz teraz Wirepay i odkrywaj świat za swoje pieniądze w inny sposób.

Poza tym chcielibyśmy się z tobą połączyć; napisz do nas na adres [email protected], a z pewnością szybko się z Tobą skontaktujemy.

Pobierz Wirepay już teraz!


Instagram / Twitter: @sendwirepay
Skontaktuj się z nami pod adresem: [email protected]
Pokaż więcej
Wirepay - Global Payments 3.0.3 2024-06-24
2024-06-24 Historia wersji
You can now create a US Dollar account on Wirepay

~Maplerad
Więcej informacji o: Wirepay - Global Payments
Cena: Free
Wersja: 3.0.3
Rozmiar: Zależy od urządzenia
Data wydania: 23 wrz 2022
Ocena treści: PEGI 3
Deweloper: Maplerad
Aplikacje dewelopera:
Nowe Wydania

Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Ukryj