pl

SHAREit Transfer Share Files
Zainstaluj teraz
SHAREit Transfer Share Files
SHAREit Transfer Share Files

SHAREit Transfer Share Files

Wysyłaj i odbieraj duże pliki i gry Pobieranie wideo menedżer plików

Rozmiar aplikacji: Zależy od urządzenia
Data wydania: 28 kwi 2013
Cena: Free
4,4
17,969,020 Oceny
Rozmiar:
Zależy od urządzenia
Pobierz plik APK
Google Play

Zrzuty ekranu z Aplikacji

Mobilny
Czas, aby się podzielić!

Udostępniaj pliki, aplikacje, gry, filmy, zdjęcia, muzykę, nagrania, dokumenty i wiele więcej za pomocą aplikacji do transferu plików SHAREit. Jako super szybka i bezpieczna aplikacja do przesyłania dużych plików, zaufana przez ponad 2 miliardy użytkowników na całym świecie, SHAREit to bezpieczny sposób na udostępnianie plików.

Dzięki SHAREit możesz również pobierać filmy i zdjęcia bezpośrednio za pomocą narzędzia do pobierania, zarządzać plikami na telefonie za pomocą menedżera plików. Przesyłanie plików z telefonu do komputera i vice versa jest teraz szybsze i łatwiejsze.
Nowa funkcja: przy zmianie telefonu możesz łatwo przenieść kontakty, aplikacje, filmy, zdjęcia, muzykę, nagrania, dokumenty ze starego telefonu na nowy za pomocą funkcji klonowania telefonu w SHAREit.

To super łatwe w użyciu! A najlepsze? Jest to darmowe!

🔥 Dlaczego musisz używać SHAREit, numer 1 w udostępnianiu plików i transferze danych?

🚀 NAJSZYBSZE UDOSTĘPNIANIE PLIKÓW I APLIKACJI NA ŚWIECIE
Z prędkością 200 razy szybszą niż Bluetooth, najwyższa prędkość dochodzi do 42 MB/s. Udostępniaj i odbieraj pliki bez zużycia danych, przesyłaj pliki bez utraty jakości.

🔒 WYSOKA PRYWATNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO DANYCH
Wiemy, że prywatność i bezpieczeństwo danych są ważne, dlatego dbamy o to, aby były chronione najlepiej, podczas gdy korzystasz z przesyłania plików, zupełnie za darmo. Dzięki SHAREit możesz szybko i bezpiecznie wysyłać i udostępniać dowolny plik, gdziekolwiek na świecie.

👍 POTĘŻNE PRZENOSZENIE PLIKÓW POMIĘDZY PLATFORMAMI, WSPIERA WSZYSTKIE RODZAJE PLIKÓW
Doświadcz najlepszej aplikacji do bezpłatnego przesyłania i udostępniania plików, oferującej przesyłanie międzyplatformowe, obsługującej wszystkie rodzaje plików i ułatwiającej życie. Nie musisz już martwić się rozmiarem ani rodzajem danych, ponieważ SHAREit pomaga wysyłać duże pliki bez ograniczeń na wszystkich urządzeniach. Przesyłaj: Aplikacje, Gry, Zdjęcia, Filmy, Filmy, Muzyka, GIF-y i Tapety za jednym kliknięciem!

⬇️ SZYBKI POBIERACZ
Obsługuje pobieranie wideo i zdjęć. Ściągnij łatwo wideo i zdjęcia bezpośrednio na swoje urządzenie.

📀 NIESKOŃCZONE WIDEO HD I WYBIÓRCZE WIDEO ONLINE
Oglądaj nieograniczone wideo w wysokiej rozdzielczości, znajduj nowe, wysokiej jakości i zabawne treści wideo za każdym razem, gdy otwierasz aplikację.

🎶 ELEGANCKI ODTWARZACZ MUZYKI - ODTWARZACZ AUDIO
Odtwarzacz muzyki SHAREit to najlepszy sposób na słuchanie ulubionych utworów. To potężny i przyjazny użytkownikowi odtwarzacz audio, który robi znacznie więcej niż tylko odtwarzanie muzyki.

📲 KLOŃ TELEFONU
Phone Clone (Smart Switch) to bardzo przydatna funkcja migracji danych podczas zmiany telefonu. Możesz łatwo przenieść kontakty, aplikacje, wideo, zdjęcia, muzykę, nagrania, dokumenty ze starego telefonu na nowy. Samsung, Transsion, Xiaomi, OPPO, vivo, Huawei, OnePlus, iPhone i inne smartfony wszystko obsługują tę funkcję.

💙 Funkcje SHAREit:
TRANSFER APLIKACJI GRY: Nowa funkcja przesyłania PUBG One Click - w ciągu sekundy przesyłaj duże aplikacje gier, nie pobierając pliku pamięci podręcznej gry.
POBIERACZ: Zapisuj wideo i
Pokaż więcej
Więcej informacji o: SHAREit Transfer Share Files
Cena: Free
Wersja: 6.24.78_ww
Rozmiar: Zależy od urządzenia
Data wydania: 28 kwi 2013
Ocena treści: PEGI 3
Deweloper: Smart Media4U Technology Pte.Ltd.
Aplikacje dewelopera:
Nowe Wydania

Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Ukryj