pl

Grab - Taxi and Food Delivery
Zainstaluj teraz
Grab - Taxi and Food Delivery
Grab - Taxi and Food Delivery

Grab - Taxi and Food Delivery

Twoja aplikacja do wszystkiego na co dzień w Azji Południowo-Wschodniej

Deweloper: Grab Holdings
Rozmiar aplikacji: Zależy od urządzenia
Data wydania: 30 maj 2013
Cena: Free
4,8
13,384,169 Oceny
Rozmiar:
Zależy od urządzenia
Pobierz plik APK
Google Play

Zrzuty ekranu z Aplikacji

Mobilny
Zdobądź wszystko, czego potrzebujesz dzięki Grab — wiodącej aplikacji do zamawiania przejazdów, taksówek, dostarczania jedzenia i zakupów spożywczych w Azji Południowo-Wschodniej.

Oferujemy podstawowe codzienne usługi dla ponad 670 milionów ludzi w Singapurze, Indonezji, Malezji, Tajlandii, Filipinach, Wietnamie, Kambodży i Mjanmie.

Grab oferuje różne opcje przywoływania przejazdów, w tym przejażdżki na 4 kołach i 2 kołach oraz rezerwację taksówek. Dostępna jest również różnorodna oferta usług, w tym dostawa zamówień z restauracji, szybka dostawa paczek i artykuły spożywcze z supermarketów, co czyni ją wiodącą platformą dostawczą.

Grab to kompleksowa aplikacja, która zaspokoi wszystkie Twoje codzienne potrzeby w Azji Południowo-Wschodniej, od przywołań po jedzenie i dostawy artykułów spożywczych.

Zarezerwuj przejazd na każdą okazję i budżet
Zamów przejazd w Grab, najlepszej aplikacji do zamawiania przejazdów i taksówek w Azji Południowo-Wschodniej. Wybieraj spośród różnych środków transportu, w tym samochodów, motocykli i autobusów, i uzyskaj dopasowanie do profesjonalnego kierowcy w ciągu kilku minut.

Dostawa jedzenia na każde pragnienie
GrabFood: wiodąca aplikacja do dostarczania jedzenia, która pozwala łatwo zamawiać jedzenie z ulubionych restauracji i dostarczać je na wyciągnięcie ręki, dzięki czemu jest to wygodne i bezproblemowe

Wygodnie zamawiaj jedzenie i artykuły spożywcze z dostawą
GrabMart to wygodna aplikacja do dostarczania żywności, która pozwala zamawiać artykuły spożywcze i ręcznie zbierane świeże produkty z ulubionego supermarketu.

Bezpieczne i bezproblemowe płatności bezgotówkowe
GrabPay: Bezpieczny mobilny portfel, w którym możesz łatwo płacić za usługi Grab, takie jak dostawa żywności i artykułów spożywczych oraz taksówki, a także u lokalnych sprzedawców

Niezawodna dostawa paczek na żądanie
GrabExpress: Zamów niedrogą, szybką i niezawodną usługę kurierską z ubezpieczeniem swoich przedmiotów

Nagrody za korzystanie z Grab
GrabRewards: zamawiaj jedzenie, jedź i zbieraj punkty za każdego wydanego dolara i wykorzystuj je do realizacji ofert w katalogu GrabRewards

Grab to jedyna potrzebna aplikacja do zamawiania przejazdów i dostarczania jedzenia. Niezależnie od tego, czy szukasz aplikacji taksówkarskiej, ekspresowej dostawy żywności lub dostawy artykułów spożywczych, Grab zapewni Ci ochronę.

Oprócz naszych renomowanych usług przywoływania, taksówek i dostarczania żywności, staramy się również promować wzmocnienie pozycji ekonomicznej dla wszystkich w regionie. Świadczymy usługi finansowe, takie jak zarządzanie majątkiem, pożyczki, płatności bezgotówkowe i ubezpieczenia.

Dowiedz się więcej o nas na www.grab.com.
Grab oferuje użytkownikom możliwość otrzymywania spersonalizowanych ukierunkowanych reklam, ofert i aktualizacji od Grab i jego partnerów oraz komunikatów/reklam z niektórych aplikacji stron trzecich w oparciu o aktywność na Twoich urządzeniach. Użytkownicy mogą skorzystać z opcji rezygnacji w sekcjach Zarządzanie prywatnością i zgodą w Ustawieniach w aplikacji. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności na stronie www.grab.com/privacy.
Pokaż więcej
Grab - Taxi and Food Delivery 5.312.0 2024-06-24
2024-06-24 Historia wersji
Some say bugs are the future of food: They are rich in protein and can be sustainably produced for mass consumption. In fact, some 2 billion humans on the planet eat bugs as part of their diet. But when the bug is in an app, we won't want you to eat it. And we certainly won't try to make more of it.

Update your Grab to 5.312 to get rid of bugs from your everyday app experience.

~Grab Holdings
Więcej informacji o: Grab - Taxi and Food Delivery
Cena: Free
Wersja: 5.312.0
Rozmiar: Zależy od urządzenia
Data wydania: 30 maj 2013
Ocena treści: PEGI 3
Deweloper: Grab Holdings
Aplikacje dewelopera:
Podobne Aplikacje
Nowe Wydania

Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Ukryj