pl

Hearthstone
Zainstaluj teraz
Hearthstone
Hearthstone

Hearthstone

Dołącz do społeczności ponad 100 milionów graczy

Rozmiar aplikacji: Zależy od urządzenia
Data wydania: 16 gru 2014
Cena: Free
4,1
1,955,234 Oceny
Rozmiar:
Zależy od urządzenia
Pobierz plik APK
Google Play

Zrzuty ekranu z Aplikacji

Mobilny
Studio Blizzard Entertainment, znane z World of Warcraft® czy Overwatch®, przedstawia HEARTHSTONE®, nagradzaną kolekcjonerską grę karcianą. Zbieraj potężne karty i twórz niesamowite talie. Przyzywaj stronników i miotaj zaklęcia, aby przejąć kontrolę nad ewoluującym polem bitwy. Opracuj mistrzowską strategię i przechytrz graczy, którzy rzucą ci wyzwanie.

Każda karta działa inaczej. Zawrzyj w talii strategię oraz sprytne sztuczki odwracające bieg walki. Nieważne, czy to stronnik, zaklęcie, zadanie, czy bohater – każda karta może odmienić rozgrywkę dzięki potężnym efektom i szalonym interakcjom. Graj sprytnym łotrem, potężnym magiem lub inną z 10 klas postaci – wszystkie są darmowe!

Weź udział w zabawie pełnej magii, psot i chaosu z przyjaciółmi. Walcz z nimi i dołącz do milionów graczy z całego świata, którzy chętnie zasiądą do Hearthstone. POBIERZ TERAZ!

STALE WZBOGACANY ŚWIAT WARCRAFT. Walcz jako ulubieni bohaterowie z Warcraft: Illidan Burzogniewny, Jaina Proudmoore i wielu innych. Przemierzając krainy kultowego świata, twórz ulepszaj talię, zbieraj karty i zagrywaj potężne kombinacje w dynamicznej karciance opartej na strategii. Staw czoła nieoczekiwanemu i podbij pola bitew Azeroth.

GRAJ W HITOWYM TRYBIE USTAWKA. Zaproś znajomych do Ustawki, trybu PvP typu auto-battler dla 8 graczy. Ostatni zawodnik na polu walki wygrywa! Może będziesz to ty?

OPANUJ NOWY TRYB RPG W STYLU ROGUELIKE – HEARTHSTONE: NAJEMNICY. Zbierz i spersonalizuj drużynę marzeń złożoną z kultowych postaci z Warcraft. Nie potrzebujesz talii – wyznacz najemników i ruszaj do walki, wybierając umiejętności, które pomogą ci pokonać wrogów. Opanuj nowy tryb RPG i tocz epickie bitwy. Wykorzystaj łupy, aby ulepszać i wyposażać najemników w moce i skarby potrzebne do bojów na mapach w stylu roguelike oraz okiełznaj nowy system walki. W miarę postępów twoich najemników ich przeciwnicy urosną w siłę, dlatego strategicznie wybieraj potyczki z trudniejszymi i wciąż ewoluującymi wrogami. Który z twoich najemników okryje się chwałą?

CECHY GRY:

SZLIFUJ UMIEJĘTNOŚCI: Ćwicz w przygodach PvE, walcz z graczami z całego świata w czasie rzeczywistym i rzuć wyzwanie najpotężniejszym bohaterom Warcraft. Czekają na ciebie m.in. Jaina, Thrall, Uther i Illidan!

RZUĆ SIĘ W WIR ZABAWY: Misje wprowadzające pozwolą ci zanurzyć się w intuicyjnej rozgrywce. Tylko kilka sekund dzieli cię od pierwszego pojedynku!

ZDOBĄDŹ CHWAŁĘ: Aby pokonać przeciwników z całego świata w walce w czasie rzeczywistym, musisz stworzyć talię. Do wyboru są setki kart, a twoja kolekcja będzie rosnąć w miarę postępów.

TRYB DLA 8 GRACZY: Przetestuj swoje zdolności w Ustawce. Wraz z 7 graczami wcielicie się w bohaterów znanych z WoW, zrekrutujecie stronników do potężnych armii, a na koniec staniecie do walki. W tym trybie auto-battler zwycięzca jest tylko jeden!

EMOCJONUJĄCY TRYB RPG W STYLU ROGUELIKE – HEARTHSTONE: NAJEMNICY. Odkryj nowe sposoby na grę dzięki trybowi w klimacie RPG. Mapy w stylu roguelike i pozornie nieskończone kombinacje składu, skarbów i mocy sprawiają, że każda bitwa jest wyjątkowa! Nie musisz balansować talii 30 kart. Zamiast tego wybierz 6 najemników, którzy zdołają pokonać przeciwników, by zdobyć wspaniałe nagrody. Postępy w grze pozwolą ci sięgnąć po umiejętności i wyposażenie, które uczynią najemników potężniejszymi i utorują im drogę do nowych stylów walki!

© 2014–2024 Blizzard Entertainment, Inc., Hearthstone oraz Blizzard Entertainment są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi spółki Blizzard Entertainment, Inc. w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach.
Pokaż więcej
Hearthstone 29.6.201392 2024-06-17
2024-06-17 Historia wersji
TARAPATY W TROPIKACH – Wybierz się na rajską wyspę w nowym rozszerzeniu do Hearthstone! Wśród 145 nowych kart znajdą się korzystający z innych klas Turyści, ponownie otwierane Lokacje, przepyszne Napoje i nie tylko!

GENN I BAKU – Genn i Baku będą znów dostępni w darmowym zestawie bazowym aż do udostępnienia aktualizacji 30.0!

TOWARZYSZE POWRACAJĄ – Towarzysze powracają do Ustawki i debiutują w Duetach!

Więcej informacji: hearthstone.blizzard.com

~Blizzard Entertainment, Inc.
Więcej informacji o: Hearthstone
Cena: Free
Wersja: 29.6.201392
Rozmiar: Zależy od urządzenia
Data wydania: 16 gru 2014
Ocena treści: PEGI 7
Deweloper: Blizzard Entertainment, Inc.
Aplikacje dewelopera:
Nowe Wydania

Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Ukryj