pl

Microsoft Authenticator
Zainstaluj teraz
Microsoft Authenticator
Microsoft Authenticator

Microsoft Authenticator

Aplikacja Microsoft Authenticator umożliwia łatwe i bezpieczne logowanie.

Rozmiar aplikacji: Zależy od urządzenia
Data wydania: 13 sty 2015
Cena: Free
4,7
1,711,983 Oceny
Rozmiar:
Zależy od urządzenia
Pobierz plik APK
Google Play

Zrzuty ekranu z Aplikacji

Mobilny
Dzięki aplikacji Microsoft Authenticator logowanie jest łatwe, wygodne i bezpieczne. Możesz zalogować się do swojego konta Microsoft za pomocą telefonu bez użycia hasła. Wystarczy wprowadzić nazwę użytkownika, a następnie zatwierdzić powiadomienie wysłane na telefon. W procesie weryfikacji dwuetapowej jest używana druga warstwa zabezpieczeń w postaci odcisku palca, funkcji Face ID lub numeru PIN. Pozwala to uzyskiwać dostęp do wszystkich produktów i usług firmy Microsoft, takich jak Outlook, OneDrive, Office i nie tylko.

Aplikacja Microsoft Authenticator obsługuje również uwierzytelnianie wieloskładnikowego dla kont służbowych i kont innych niż konta Microsoft. Po wprowadzeniu hasła w aplikacji jest używana druga warstwa zabezpieczeń. Aby się zalogować, musisz wprowadzić hasło, a następnie wybrać dodatkowy sposób potwierdzenia swojej tożsamości. Zatwierdź powiadomienie wysłane do aplikacji Microsoft Authenticator lub wprowadź kod weryfikacyjny wygenerowany przez aplikację. 

Czasami Twoja firma lub szkoła może poprosić Cię o zainstalowanie aplikacji Microsoft Authenticator podczas uzyskiwania dostępu do niektórych plików, wiadomości e-mail lub aplikacji. Musisz zarejestrować urządzenie w organizacji za pomocą aplikacji i dodać konto służbowe. Aplikacja Microsoft Authenticator obsługuje również uwierzytelnianie oparte na certyfikatach przez wystawienie certyfikatu na urządzeniu. Dzięki temu organizacja będzie wiedzieć, że żądanie logowania pochodzi z zaufanego urządzenia, oraz będzie można bezproblemowo i bezpiecznie uzyskiwać dostęp do dodatkowych aplikacji i usług firmy Microsoft bez konieczności logowania się do każdej z nich. Aplikacja Microsoft Authenticator obsługuje logowanie jednokrotne, dlatego po potwierdzeniu tożsamości nie trzeba będzie ponownie logować się do innych aplikacji firmy Microsoft na urządzeniu.

Zarejestruj się w naszym programie w wersji beta! Aby uzyskać wczesną wersję zapoznawczą z najnowszymi aktualizacjami, użyj następującego linku: https://play.google.com/apps/testing/com.azure.authenticator
Pokaż więcej
Microsoft Authenticator 6.2406.4243 2024-06-27
2024-06-27 Historia wersji
Stale pracujemy nad nowymi funkcjami, poprawkami błędów i ulepszeniami wydajności. Upewnij się, że używasz najnowszej wersji, aby zapewnić najlepszy proces uwierzytelniania.

~Microsoft Corporation
Więcej informacji o: Microsoft Authenticator
Cena: Free
Wersja: 6.2406.4243
Rozmiar: Zależy od urządzenia
Data wydania: 13 sty 2015
Ocena treści: PEGI 3
Deweloper: Microsoft Corporation
Aplikacje dewelopera:
Podobne Aplikacje
Nowe Wydania

Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Ukryj