pl

n4get Reminder
Zainstaluj teraz
n4get Reminder
n4get Reminder

n4get Reminder

Nigdy więcej nie zapominaj o ważnych zadaniach.

Rozmiar aplikacji: Zależy od urządzenia
Data wydania: 2 sty 2012
Cena: Free
3,2
2,081 Oceny
Rozmiar:
Zależy od urządzenia
Pobierz plik APK
Google Play

Zrzuty ekranu z Aplikacji

Mobilny
Uwolnij moc Powiadomienia Android z n'4get przypomnienia. Nigdy nie zapominaj innego urodziny, podlewanie kwiatów lub innych codziennych zadań. Funkcjonuje on jako "notatki do siebie", listy rzeczy do zrobienia lub planowania zadań i jest wysoce konfigurowalny.

& # 8594; 80 + ikony, dźwięk, wibracje, LED, ekran włącza się, lepki
& # 8594; Powtarzanie, na randkę lub natychmiastowego wezwania
& # 8594; Drzemki, podkreślając
& # 8594; Import urodziny i rocznice z kontaktów
& # 8594; widgety
& # 8594; wzór wibracji
& # 8594; Ciemne i jasne motywyn'4get Przypomnienie jest bardzo przydatne dla każdego, kto czasem zapomina ważne zadania.

Never Forget urodziny!
Urodziny i rocznice są importowane z książki kontaktów / telefonu. Jeśli to możliwe, przypomnienia mogą dać wiek, że osoba będzie obracać.

Nie zapomnij zabrać ze sobą kwiaty!
Dwa różne wzory Ekran główny są dostępne. Widget bar n4get jest dla kolejnych przypomnień. Im większa lista n4get widget pokazuje kolejne przypomnienia i może być zmieniany.

Nigdy nie zapomnisz codzień!
Świetny sposób, aby dostosować przypomnienia są wzór wibracji . Stwórz swój własny wzór poprzez dotknięcie i przytrzymanie na ekranie przez kilka sekund. Istnieją również wibracje free zawarte.

Never Forget Rocznice!
Jeśli chcesz kupić czas, aby wykonać zadania, naciśnij przycisk drzemki i będzie błędów ponownie później. Można również utworzyć podkreślając przypomnienia . Ci utrzymać niepokojące cię znowu i znowu, aż skończysz zadanie.

Łatwym sposobem organizowania przypomnienia są grupy . Przypomnienia, które dzielą jedną grupę wyświetlane są razem, a także może mieć swój własny widget ekranu głównego. Ułatwia to dostęp do coraz większej liczby przypomnienia.

Nigdy nie zapomnij wyczyścić ekspres do kawy!
Istnieją dwie opcje tworzenia kopii zapasowych wliczony w cenę. Albo wyeksportować dane na kartę SD i zaimportować go później lub zaufać zapasowej integrację agenta Androida do pracy. Backup Agent przechowuje dane w trybie online z kontem Google i przywraca wszystko podczas ponownej instalacji po aktualizacji oprogramowania lub po przeniesieniu do nowego urządzenia. Jest bardzo łatwy w użyciu, ale może zawieść przy przenoszeniu z jednego operatora do drugiego. Zobacz preferencje w telefonie o szczegóły.

Aplikacja posiada dwa świetnie wyglądające holo motywy (ciemny motyw i lekki motyw).

Interfejs użytkownika jest również zoptymalizowany do stosowania w urządzeniach typu tablet i działa płynnie na 7 "i 10" ekrany. N'4get Przypomnienie używa tylko ograniczoną ilość zasobów systemowych i nie rozładowanie akumulatora, nawet przy dużej liczbie przypomnień w miejsce.

n'4get Przypomnienie pochodzi z reklam na dole ekranu i można odblokować 38 nowych ikon i 12 drgań Zdjęcie wzorzec w wersji Pro. Proszę korzystać z zakupów w aplikacji lub pobrać n'4get Przypomnienie wersji Pro w Sklepie Play.

Obecnie dostępne języki: angielski, niemiecki, francuski, polski, węgierski. Dołącz do otwartego projektu tłumaczeń, aby dodać swój język do listy!

Dziękujemy za oddanie wszystkich prac do tłumaczenia, specjalne podziękowania dla:
David Deichler - tłumaczenie Węgierski
Krzysztof Klimaszewski - Polski Tłumaczenie
Andor Krauss - Holenderski Tłumacz
Pokaż więcej
n4get Reminder VARY 2017-02-08
2017-02-08 Historia wersji
(update) App icon updated
(update) 80+ icons available
(new) Android 7.1 shortcuts
(update) Light theme is now default
(new) Energy optimization whitelist
(fix) Bugfixes

~Christoph Schmoliner
Więcej informacji o: n4get Reminder
Cena: Free
Wersja: VARY
Rozmiar: Zależy od urządzenia
Data wydania: 2 sty 2012
Ocena treści: PEGI 3
Deweloper: Christoph Schmoliner
Aplikacje dewelopera:
Nowe Wydania

Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Ukryj