pl

Le Club Colette
Zainstaluj teraz
Le Club Colette
Le Club Colette

Le Club Colette

Pierwsza społecznościowa aplikacja mobilna dla seniorów zajęcia wycieczki dzielenie się...

Deweloper: Colette Club
Rozmiar aplikacji: Zależy od urządzenia
Data wydania: 5 sty 2023
Cena: Free
1
6 Oceny
Rozmiar:
Zależy od urządzenia
Pobierz plik APK
Google Play

Zrzuty ekranu z Aplikacji

Mobilny
Chcesz poznać nowych ludzi? Chcesz wziąć udział w fajnych zajęciach w Twojej okolicy lub w Internecie? Aby omówić swoje pasje i obawy?

Dołącz do Club Colette, społeczności tysięcy starszych członków, którzy chcą po prostu cieszyć się życiem na emeryturze!

Dlaczego warto dołączyć do Club Colette?

- Ponad 100 zajęć tygodniowo, osobiście i online: zajęcia kulturalne, warsztaty kreatywne i manualne, spacery, aperitify, wspólne chwile...
- Grupy dyskusyjne wokół tematów wybranych przez członków, gry i wyzwania wszelkiego rodzaju, a nawet „grupy sąsiedzkie”.
- Kanał aktualności, dzięki któremu możesz być na bieżąco z aktualnościami i działalnością Klubu, poznawać opinie i komentarze innych członków lub udostępniać pamiątkowe zdjęcia z zajęć.
- Uprzywilejowany kontakt z zespołem Colette, radosną grupą młodych ludzi, których misją jest pomaganie seniorom w dobrym starzeniu się.
- 100% za darmo!

Klub Colette to społeczność zaangażowanych, troskliwych i ciekawych świata członków, którzy chcą uczestniczyć w dorastaniu i jak najlepiej wykorzystać ten moment w swoim życiu.

Już ponad 2000 aktywnych członków każdego miesiąca, a społeczność rośnie każdego dnia!

Dołącz do tysięcy członków, których już przekonał Club Colette:

- "Po przejściu na emeryturę dołączyłem do Club Colette, co pozwoliło mi poznać nowych, wspaniałych ludzi. Urzekła mnie energia tego młodego zespołu!" Axelle, członek od stycznia 2021 r
- „Zajęcia są zawsze bardzo przyjacielskie, bardzo pouczające i oparte na współpracy. Moje uczestnictwo następuje po sobie, a coraz więcej osób spotyka się podczas wycieczek. Ostatnia niedziela była dla mnie wyjątkowym dniem, ponieważ były moje urodziny i usłyszałem śpiew dużej grupy „Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin” na moją cześć wiele dla mnie znaczyło!” Roland, członek Club Colette od kwietnia 2023
Pokaż więcej
Więcej informacji o: Le Club Colette
Cena: Free
Wersja: 1.3.0
Rozmiar: Zależy od urządzenia
Data wydania: 5 sty 2023
Ocena treści: PEGI 3
Deweloper: Colette Club
Aplikacje dewelopera:
Nowe Wydania

Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Ukryj