en

Elon Spacex Tesla Starlink
Install Now
Elon Spacex Tesla Starlink
Elon Spacex Tesla Starlink

Elon Spacex Tesla Starlink

Developer: Cezzar Ahmet Paşa
App Size: 69M
Release Date: August 26, 2021
Price: Free
1
6 Ratings
Size:
69M
Download APK
Google Play

Screenshots for App

Mobile
Bu uygulamada Elon MUSK'ın sahip olduğu kuruluşlar ve amaçlarını tanıtacağız;
--- Spacex
--- Tesla
--- Starlink
--- Hyperloop
--- Neurolink
Elon'u 21. yy'ın en inovatif ismi desek yeridir. Bu aplikasyonda Elon'un kişiliği ve özel hayatından bahsetmiyoruz. Bizi ilgilendiren kısmı teknolojiye bakışı, inovatif fikirleri ve devasa şirketleri nasıl yerinden sarstığıdır. Evet Elon sıradanlaşmış, tabiri caizse kaşarlaşmış şirketleri nasıl yerinden ediyor? bunun cevabını arayacağız.
Elon;
--- SpaceX ile uzay endüstrisini kökten değiştirmiş, rakiplerini perişan etmiş, en güçlü roketleri inşa etmiş ve geliştirmeye çalışmıştır.
--- Tesla ile otomobil endüstrisini olmaz başaramazsın denileni yapmış, herkese hitab edecek elektrikli otomobiller üretmiştir. Diğer otomobil üreticilerinin şimdi yapmaya çalıştıkları yapay zeka gibi yenilikleri, tesla neredeyse tamamlamıştır.
--- Starlink ile kırsal kesimde şehirlerden biraz uzak yerlere fiber hızında internet götürme amaçlanmıştır. Geleneksel uydu sistemleri ise dünyadan çok uzak oldukları için hem hız hemde ping leri oldukça fazladır. Eğer mobil lisans FCC den alınırsa telefon operatörlerinin sonu geldi demektir.
--- Hyperloop kısmen maglev tren mantığında hızlı ulaşım içindir.
--- Neurolink ise en çılgın olanıdır. Nihai hedef görme engelli bireyi görür hale getirmektir. Elon bunu fiziki olarak sinir kaybı olduğunu biliyor ve tek ihtiyacın beyne doğru sinyalleri götürmekte olduğunu söylüyor. Birçok iyileştirilemez denen hastalık bu kafatası çipiyle beyinde çözüme kavuşturulacaktır.
Zahmet edip okuduğunuz için teşekkür ederim.
Show More
More Information about: Elon Spacex Tesla Starlink
Price: Free
Version: 2.3
Size: 69M
Release Date: August 26, 2021
Content Rating: Everyone
Developer: Cezzar Ahmet Paşa
Developer Apps:
Recent Releases

Whatsapp
Vkontakte
Telegram
Reddit
Pinterest
Linkedin
Hide